Аннуитет• 02 июля 2024

Усі дешеві хати скупили недалеко від міста-заявила рієлторша позавчора

І дійсно,подвилась архівні варіанти за 2023 будинки дуже хороші,і ціна гарна,але все!Абсолютно все продано.Зараз дали завдаток за будинок без ремонту і води,без каналізації.Бо одне гі..но лишилось і гроші великі просять(А щось пуутьове,то далеко від міста і глуш(Будемо скважину робити і піч ставити,вігрібну яму і ремонт вже який схочемо.От такі невеселі справи і цілий клопіт з цими хатами.Але хоч це радує!
автор Аннуитет • 02 июля 2024
Сказала рієлторша(20 років має досвіду продаж),що зараз,що в місті,що в передмісті,20км зона скуповлюють все дешеве(квартири,гуртожитки,будинки)і попит на з ремонтом щоб

Удальонка• 02 июля 2024
А чому ’невеселі’ справи? Навпаки, гарно шо люди мають грощі
Бритоножка• 02 июля 2024
Не слухайте рієлтора. Вона хоче продати вже. Можна пошукати і знайти в +- доступній ціновій категорії. Ось до прикладу: передмістя Вінниці ( догорий район) нещодавно продали відносно новий будинок ( 1,5 поверха, 180 м2, всі внутрішні роботи, криниця, огорожа, газ) за 50 тис Дол.
Ошеламиссимо• 02 июля 2024
ага, ріелтори так завжди кажуть, наганяють жуті, шоб швидше брали що вже є
Мрію про пончик• 02 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
ну по факту дома разбирают, у кого есть возможность
фрау Гітта• 02 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Повно варіантів. Є з чого вибрати, то така ріелторша, багато пропозицій без ріелторів . Знайома недавно собі купила, десятки років збирала і от в 58 років купила окреме житло під Києвом в Княжичах 20 тис Дол , без введеної води в будинок, з газовим опаленням, городом, садом, госп будівлями
Лівий Локіть• 02 июля 2024
Автор, нормальні хати, як і нормальні квартири, за адекватну ціну завжди продавалися швиденько і завжди на них був попит. А халупи за космічну ціну висіли що тоді, що зараз.

автор Аннуитет • 02 июля 2024
Ответ дляБритоножка
Не бреше вона!Тому що я хотіла її кинути і шукала сама по старим оголошенням.Ввводила населений пункт і ’купитль дом’і вибивало варіанти з фото і де хазяї
Техпаспорт на медузу• 02 июля 2024
Ответ дляАннуитет
А від якого міста?
автор Аннуитет • 02 июля 2024
Ответ дляБритоножка
Дача с вузькою вулицею і маршрутка 3 км пішки з магазином?Такі варіанти є,але мені потрібна інфраструктура
Техпаспорт на медузу• 02 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Княжичі на лівому березі чи на правому?
Донька подруги• 02 июля 2024
Ответ дляАннуитет
1. так треть країни без житла залишилась.
2.через місяць прогнозують дефолт, не дивно,що люди хочуть зберегти гроші.бо ляпнеться все.
3. заява остання- що перемога, - це коли столиця осталась, хоч землі і віддали.
Забобонний фрукт• 02 июля 2024
Нічого не скуповують, ринок стоїть, села взагалі спорожніли, люди вкладають гроші у виїзд. І для чого вам взагалі хата в глухому селі?
Prervana• 02 июля 2024
Ответ дляДонька подруги
Что ляпнется? Дефолт в Штатах обещают или где? У населения деньги в долларах, на жилье
успокойте_Меня• 02 июля 2024
Ответ дляАннуитет
На норм сайтах искать надо, а не через гугл
Барвіночка• 02 июля 2024
До прикладу, моя тітка живе в містечку Ізяслав, це Хмельцька область. Є садок, школа, лікарня, базар, автовокзал, кафешки, нещодавно відкрили величезний новий АТБ. Тобто, гарне, невеличке містечко.
Поруч з містом типові села з коровами, і одним магазином. За момент повномасштабного вторгнення ціни на будинки виросли на відсотків 35-40%.
Перший фактор - переселенці.
Другий фактор - військові з сел, які заробили гроші обороняючи країну і вивезли свої сімʼї в цивілізацію.
Бритоножка• 02 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Дача??)) Ну нехай буде дача.
Барвіночка• 02 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Перед тим, як писати, краще думати.
Забобонний фрукт• 02 июля 2024
Ответ дляБарвіночка
Перед тим, як писати, краще думати.
Про що?

Куда_бежать• 02 июля 2024
Ответ дляPrervana
Дійсно. В кого долари на покупку лежать, то, можливо, краще в почекати. В 14-15 квартири в доларах впали в ціні
АнтиТанкист• 02 июля 2024
Ви краще скажіть чи багато в нас людей спроможних купити ті хати?
Позаземний розум• 02 июля 2024
Никогда не верьте двум персонажам - мужику, который клянется в любви с первого взгляда, и риэлтору, который рассказывает о плачевном состоянии рынка. Черт, я 15 лет арендой занимаюсь, и действительно времена были разные, но у этих - вечно полный швах, берите шо дают (снизьте цену, возьмите вот этих стремных арендаторов и конечно же дайте дееенег)
Риэлтор вечно стремиться в первую очередь напарить нечто тухлое и ненужное, и поскорее получить свои комиссионные.
Да вообще никому не надо верить в этом мире, по-хорошему. Хочешь что-то сделать - делай сам по-максимуму, делегируя - помни, тот кому ты делегировал, будет в первую очередь блюсти свои интересы. Так вот с риэлтором бывает в принципе сложно выстроить сотрудничество так, чтоб ваши интересы шли параллельны.
Я сейчас тоже ищу себе дом в Киевской обл. Хорошие предложения - есть. Но исчезают действительно быстро. Много вариантов без риэлторов - в локальных группах городов/сёл на фб,в чатах, просто на олх. Времени надо немало убить на поиск, конечно.
Спрос высокий, но и предложение вполне вполне.
Анти-анонім• 02 июля 2024
Нічого не зрозуміло.В одних темах пишуть,що українців 20 мільйонів залишилося, в інших що всі хати в селах розкупили.Кому вірити
Мрію про пончик• 02 июля 2024
Ответ дляАнти-анонім
вы же понимаете что все живут по разному, а не так как вы
Анти-анонім• 02 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
По разному это как?
Позаземний розум• 02 июля 2024
Ответ дляАнти-анонім
Внутренняя миграция, переселенцев очень много же. У нас сколько городов и сел больше не существуют в принципе. Страшно и считать.
Областные центры не резиновые, а главное бюджет не резиновый, у многих вообще минимальный - кто-то же буквально без ничего остался. Да, домики в селах/мелких городках очень даже популярны для покупки.
бифидобактерияЖоржик• 02 июля 2024
Ответ дляПозаземний розум
так и выехало много людей
Мрію про пончик• 02 июля 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
так и выехало много людей
много, но большинство осталось, и хочет как то просто выжить
дом + генератор хороший вариант, при возможности
Позаземний розум• 02 июля 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
так и выехало много людей
Вернулось тоже немало в Украину. Кто-то катается туда-сюда, пережидает. Моя подруга к примеру, сидит с ребенком в Германии, но оставаться там не собирается, выжидает какого-то спокойствия и тоже ищет жилье для покупки - ее дома в Сумской области больше нет. Копит деньги, смотрит варианты.
Запасная спина• 02 июля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Княжичі на лівому березі чи на правому?
а яка різниця?