Хомо_сапиенс• 02 июля в 15:05
Кемпінг з наметами на Київському водосховищі. Де є?
Хочемо постояти з наметами, можна в кемпінгу, можна платно. Але багато місць з початком війни закриті, де ми були. Може саме в цьому році хтось бачив місця на Київському водосховищі , де стоять з наметами.
Що було раніше, не цікаво, бо багато що закрилось. І цікавить Київське водосховище. Дякую!
А шо сталося?• 02 июля в 15:16
я и до войны не видела там такого
это вы ищите на высоком берегу, там где Сухолучье?
Хомо_сапиенс
• 02 июля в 15:21
Ответ дляА шо сталося?
я и до войны не видела там такого
там ми і стояли колись,цілі наметові поляни були. но там, на високому березі, зараз не можна вже. але може десь є ще місця, може і на іншому березі.
А шо сталося?• 02 июля в 15:47
Ответ дляХомо_сапиенс
Видела там деревянные переносные домики, не знала тогда, что это кемпинг
Раньше часто там бывали, люблю это место. Желаю вам поскорее найти!
А что с безопасностью сейчас? Разминирование было или эти места не затронули?
Бяки-козяки• 02 июля в 15:53
Ответ дляА шо сталося?
Там саме перед війною гарні глемпінги зробили на території, дуже любила Сухолуччя, але читала, що там все спалили рашисти і навіть фото було в мережі.
Це прям місце сили було колись....
Хомо_сапиенс
• 02 июля в 15:54
Ответ дляА шо сталося?
вот шукаю ,де офіційно можна з наметами стояти. бо прокотилися по нашим старим місцям, там не можна і по причині мін мабуть також. сама шукаю, де можна....
А шо сталося?• 02 июля в 16:02
Ответ дляБяки-козяки
Це прям місце сили було колись....
Очень жаль, до слез(
А шо сталося?• 02 июля в 16:03
Ответ дляХомо_сапиенс
Конечно, территория должна быть проверена, удачи вам в поиске!
АяВсёЗнаю• 02 июля в 16:08
Раджу на Коростишівські каньони. Там не було окупації і, відповідно, мін
Підмітайло• 14 июля в 14:31
Автор, щось знайшли? Я також шукаю. Хочеться пару днів біля води пожити
Хомо_сапиенс
• 14 июля в 16:16
Ответ дляПідмітайло
Так,сьогодні тільки повернулись. Евент-парк за Глібовкой. Домовлялись з ними в інстаграм. Стояли з наметами, но там і в глемпінгах можна жити.
Підмітайло• 22 июля в 22:18
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую. А ми в суботу їздили на розвідку за Лютіж. Там теж непогані місця є. Вода, правда, уже цвіте, але ми накупалися) На ночівлю не залишались, але там багато людей з наметами
Хомо_сапиенс
• 22 июля в 22:30
Ответ дляПідмітайло
Це відразу за селом стояли з наметами?
Підмітайло• 22 июля в 22:54
Ответ дляХомо_сапиенс
Це відразу за селом стояли з наметами?
За Лютіж і праворуч, там всюди є люди, десь берег низький, десь високий, але спуски є
Хомо_сапиенс
• 22 июля в 22:55
Ответ дляПідмітайло
Треба прокатитися туди, дякую!