Сусідка знизу• 03 июля в 13:21
Автобуси в Болгарію, підскажіть будь-ласка, як краще?
Є варіант виїхати о 7 ранку з Києва, автобус неоплан. А другий о 14:00 від джоін ап. Кажуть, що якщо їхати зранку, то великі черги на кордоні і краще виїхати о 14:00, щоб менше бути на кордоні. У кого був такий досвід, який варіант би радили? І сам автобус який комфортніше?
Сирожено_пирожено• 03 июля в 13:24
Если в отель едете, то мне кажется лучше выехать утром, чтобы успеть к заселению в 14 00 на следующий день.
Ищу Аленя• 03 июля в 13:29
Вчора тільки приїхали у Болгарію.
Виїхали з Києва у 7 ранку.
А ще- електронна черга на кордоні. Я вперше таке почула. То наш був зареєстрований на 7 вечора. А приїхали ми 17.30..
То чекали на 19.00
Виїхали з Києва у 7 ранку.
То чекали на 19.00
Ищу Аленя• 03 июля в 13:30
Якщо ви їдете в готель, то вам потрібно врахувати ще час прибуття. Обід, заселення і т.д
Протру пилюку• 03 июля в 13:30
конечно с утра
выехали в 7 - привезли в 6 утра.... как никак еще целый день есть, переоделись, позавтракали и на пляж
Ищу Аленя• 03 июля в 13:31
Ответ дляПротру пилюку
конечно с утра
Повезло, якщо у 6 ранку привезли😂
ФруктЕщеТот• 03 июля в 13:31
Ответ дляИщу Аленя
Вчора тільки приїхали у Болгарію.
Виїхали з Києва у 7 ранку.
То чекали на 19.00
Виїхали з Києва у 7 ранку.
То чекали на 19.00
і далі що? скільки ще годин чекали?
Ищу Аленя• 03 июля в 13:34
Ответ дляФруктЕщеТот
і далі що? скільки ще годин чекали?
Український пройшли за 1 год 20 хв
А от далі щось пішло не так. Румуни просто не пускали. Нікого. Потім побачили, що у них там якась подія була, захід чи свято з накритими столами.....
Кордон повністю пройшли за 4,5 години.
А могли б швидше
Кордон повністю пройшли за 4,5 години.
А могли б швидше
Протру пилюку• 03 июля в 13:35
Ответ дляИщу Аленя
Український пройшли за 1 год 20 хв
Кордон повністю пройшли за 4,5 години.
А могли б швидше
Кордон повністю пройшли за 4,5 години.
А могли б швидше
аналогично - через паром
Ищу Аленя• 03 июля в 13:38
Ответ дляФруктЕщеТот
і далі що? скільки ще годин чекали?
Ну і ці 1,5 години просто витрачений час.
Mariia_touragent• 03 июля в 15:42
Ответ дляИщу Аленя
Вчора тільки приїхали у Болгарію.
Виїхали з Києва у 7 ранку.
То чекали на 19.00
Виїхали з Києва у 7 ранку.
То чекали на 19.00
Обов´язкові часові проміжки електронної черги- змінились правила на кордонах.
ЧукИГеки• 15 июля в 14:31
А є ті хто їхали о 14.00? Поділіться досвідом🙏 у нас на 7 ранку без варіанів - не встигаємо з іншого міста. Розуміємо що приїдем на місце в кращому випадку під вечір, та всеж хочеться почитати коментарі
Интимная• 14 августа в 09:11
Ответ дляИщу Аленя
Український пройшли за 1 год 20 хв
Кордон повністю пройшли за 4,5 години.
А могли б швидше
Кордон повністю пройшли за 4,5 години.
А могли б швидше
Мы недавно ехали 13 часов проходили, сбой был в них какой-то