все по ГОСТу!• 04 июля в 16:39
Коклюш ! В кого хворіли дітки , поділіться рекомендаціями щодо лікування!
Дівчата в малої коклюш , підтверджений аналізами, десь приблизно вже 4й тиждень хвороби ! Пропили антибіотики, і 7 днів пили синекод, кашель майже зник, але сьогодні вночі знову кашляла! Хто пройшов через це жахіття, поділіться досвідом що допомагає задавити цей кашель😭
Оскорбляю всячески• 04 июля в 16:42
Лише час лікує, 100 денний кашель, як його називають. У Вас уже все найгірше минуло.
Ми їздили до овець на ферму, в подорож до моря, і поступово зійшов на нівець за 3 місяці
все по ГОСТу!
• 04 июля в 16:43
Дитина може на деякий час переставати кашляти а потім знову? Правильно?
Мюллерная• 04 июля в 16:43
а скільки років дитині?
мій син зовсям маленьким захворів, кашляв з рвотою ще 2 роки
діагноз також був підтверджений + стаціонар
коклюшним показано вологе прохолодне повітря
йому зайшло море, це давно було
гори категорично не підійшли
йому зайшло море, це давно було
гори категорично не підійшли
Мюллерная• 04 июля в 16:43
Ответ длявсе по ГОСТу!
так
то вже кашель на подразники, будь які, навіть протяг може спровокувати
все по ГОСТу!
• 04 июля в 16:44
Дитині 6 років, не вакцинована, реприз не було , довго шукали причину кашлю
Женщинас• 04 июля в 16:44
При приступе горячее пить небольшими глотками, я сейчас болею третью неделю
Оскорбляю всячески• 04 июля в 16:44
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так
ВундерКИНГ• 04 июля в 16:45
У меня сейчас 6 месячный ребенок и 5 ти летний болеют,ужас.Как лечить?
все по ГОСТу!
• 04 июля в 16:45
Ответ дляМюллерная
так
Як не зійти з розуму від цього всього😭
все по ГОСТу!
• 04 июля в 16:49
Ответ дляВундерКИНГ
Ви пили антибіотики? Синекод?
Акукарача• 04 июля в 16:49
Ответ длявсе по ГОСТу!
Як не зійти з розуму від цього всього😭
від чого вам зходити з розуму? якщо немає реприз, то вважайте, шо хворіє дитина легко. у моєї було так само в 5 років. кашель буде ще до півроку періодично повертатися, це нормально. лікувати вже нічого не потрібно, ви вже все пролікували. тепер просто чекайте, все буде добре.
Акукарача• 04 июля в 16:50
Ответ длявсе по ГОСТу!
доречі, моя хворіла , при цьому була повністю вакцинована за віком
Мюллерная• 04 июля в 16:50
Ответ длявсе по ГОСТу!
моєму 3 тижні було, старша зі школи принесла
репризи
в мене самої репризи були, нічого не робила, разом сиділи на вулиці в будь яку погоду
але то почалося взимку
влітку, то важко
репризи
але то почалося взимку
влітку, то важко
Мелочунь• 04 июля в 16:50
Ответ длявсе по ГОСТу!
Як не зійти з розуму від цього всього😭
Карма антиваксерам. Тут майже щодня останнім часом теми про кашлюк. Привіт, епідемія.
все по ГОСТу!
• 04 июля в 16:50
Ответ дляАкукарача
Не спимо ночами, вона не закашлюється, але спати дуже заважає
все по ГОСТу!
• 04 июля в 16:51
Ответ дляМелочунь
Бажаю і Вам того ж
Акукарача• 04 июля в 16:51
Ответ длявсе по ГОСТу!
моя спала напівсидячі, коло вікна або під кондиціонером. повітря має бути прохолодне. на світанку іноді доводилося виводити на вулицю, так легше трохи було, возили до коней, на море.
все по ГОСТу!
• 04 июля в 16:51
Ответ дляМелочунь
Ви ж не цікавитесь чому моя дитина не вакцинована !
Непереможна• 04 июля в 16:52
наш досвід - не лікували. підтвердили діагноз у інфекціоніста і все. кашель майже пройшов через 1,5 місяці
Акукарача• 04 июля в 16:53
Ответ дляМелочунь
привіт вам від мене у якої дитина повністю вакцинована і півроку з коклюшем
все по ГОСТу!
• 04 июля в 16:53
Ответ дляНепереможна
Кашляли дуже? Більше вдень чи вночі?
Мелочунь• 04 июля в 16:54
Ответ дляАкукарача
То ви автору привіт передавайте. І таким, як вона. Цікаво яка епідемія, про яку ми всі благополучно забули, бо наших батьків не питали «хочуть чи не хочуть вакцинувати дітей», буде наступною.
Непереможна• 04 июля в 16:54
Ответ длявсе по ГОСТу!
Кашляли дуже? Більше вдень чи вночі?
я би не сказала, що прям дуже. терпимо, без рвоти, вдень більше
ПолБатона• 04 июля в 16:55
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так.
В цілому десь півроку.
Може почати кашляти, коли побігає, наприклад.
Мої обоє хворіли.
Сінекод і антибіотик призначили вірно, просто жоднк лікування на 100% той кашель не прибирає.
В цілому десь півроку.
Мої обоє хворіли.
ПолБатона• 04 июля в 16:56
Ответ дляВундерКИНГ
Лікар призначає антибіотик і засіб від кашлю типу сінекоду.
Плюс щотижня огляд лікаря, щоб не було ускладнень.
Акукарача• 04 июля в 16:57
Ответ дляМелочунь
та ладно. я вам скажу звідки ’епідемія’. бо коли хворіє вакцинована дитина, то мені особисто телефонувала завідуюча поліклініки і благала не підіймати шум, бо вакциновані ’не можуть хворіти’. а коли хворіє не вакцинована дитина, то шум підіймають на все місто. отак вам і створюють штучно епідемії, лише на паперах, бо хворіють однаково і вакциновані і ні. в моєму оточенні три випадки коклюшу у повністю вакцинованих дітей. і всім в картках пишуть бронхіт.
ПолБатона• 04 июля в 16:59
Ответ дляАкукарача
Я була повністю вакцинована і хворіла у 5 років з репризами і рвотою по декілька разів на добу.
Кашлюк така зараза, що невідомо, чи на нього взагалі та вакцина діє.
От іншими дитячими хворобами, від яких я мала щеплення, я не хворіла. Хоча був однокласник з кором у контакті і знайомий з паротитом.
ПолБатона• 04 июля в 16:59
Ответ дляМелочунь
До лампочки щеплення від кашлюку.
Тільки обмеження контактів допомагає.
Аль де Барановна• 04 июля в 17:00
Ответ дляМелочунь
Я, наприклад, не антиваксер, але мій син теж хворів на коклюш. Син був вакционаваний всім, крім коклюшу, робили АДМ замість АКДС через неврологію. Захворів в 10 років, разом з ним і я і чоловік.