Подтяжка• 05 июля 2024
Підкажіть будь ласка по оплаті комунальних
Підкажіть, будь ласка, порядок дій. Виїхали з прифронтової зони, купили житло в іншому регіоні. Як тепер почати сплачувати за комунальні? Потрібно заключати якісь договори зі службами? Чи можна зробити це онлайн? Пробувала онлайн, просить номер особового рахунку
Mrs.Sexuality• 05 июля 2024
Первый раз сходить и заключить все договора с коммунальными службами. Там вам все и расскажут как и где платить.
Добавлю: предыдущий хозяин вам не оставил никаких договоров? Я ещё несколько лет платила по старым договорам. Там все равно ничего не меняется, только фамилия владельца.
В гости звали?• 05 июля 2024
Посмотрите на квитанциях номер особового рахунку, если квитанции кладут Вам в почтовый ящик. Введите этот номер о/р в кабинете онлайн и платите. Я так сделала и никуда не ходила
Угги_в_горошек• 05 июля 2024
На чиє ім´я приходять рахунки? Дивлячись які і де служби.
Зі газпросто через рік нам написали через 10 днів відключать, отоді побігали переоформлювати :-)
Большой секретик• 05 июля 2024
А ви як купували житло? Коли ми купували нам попередні власники надали довідки про відсутність заборгованості з кожної контори газ, вода, електрика, осбб, сміття, то на довідках вказані всі дані. Я протягом місяця побігала по цим конторам і перезаключила все на себе.