Скорая помощь• 07 июля 2024
Зорієнтуйте по ціні земельної ділянки та будинку
10 соток, Биківня, 4 км від м Лісова, будинок загальна площа 24,2, в будинку підведена вода, не уиеплений. Хочемо 65000$, яка ціна актуальна на сьогоднішній день?
Скорая помощь
• 07 июля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Будинок 24.2 м.кв? Це як?
А що не так?
Тушьмушьнюшь• 07 июля 2024
Ответ дляСкорая помощь
А що не так?
Это куриная будка на ножках.а не будинок.и вы за это просите 65 тыс долларов? Вы там не адекватны вообще.
Гірчинка• 07 июля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Будинок 24.2 м.кв? Це як?
це сарай гордо обізвали будинком й продають
Тушьмушьнюшь• 07 июля 2024
Ответ дляСкорая помощь
А що не так?
Вы бы купили будку за 65 тыс дол? Вот то тоже.
ГонУрова дівка• 07 июля 2024
Ответ дляСкорая помощь
А що не так?
Та все не так. Якась незрозуміла площа ’будинку’.
Гірчинка• 07 июля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
там земля коштовна, а не то, що на ній стоїть
Скорая помощь
• 07 июля 2024
Ответ дляГірчинка
Отож, це Київ, чи земля в нас вже задарма віддається?
Тихомандражная• 07 июля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Це не Київ, а передмістя
Доктор Варвар• 07 июля 2024
Ответ дляГірчинка
Та кому воно треба. Жити мала площа, валити-вивозити шмат роботи і грошей, краще купити порожню ділянку
Скромняшка• 07 июля 2024
Люди, це земельна ділянка продається, майже Київ, ліс, чудове місце.
Метри нікого не цікавлять.
Скромняшка• 07 июля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Автор, не слухайте нікого. Я знаю багато людей хто купив в приміській зоні подібні ділянки за ціною 40-77.Все залежить від місця де знаходиться ваша ділянка.
Там де кутові, або є можливість приєднати ще якусь ділянку поруч, коштують дорожче.
Морковна• 07 июля 2024
Автор, пустой участок в том районе от 30 тисяч долларов. Ну 65 тисяч задорого. Дом не считается, то не дом, простите. 35-40 ставьте,если дом хотите отбить. У меня гараж 40 метров квадратных хочу за него 4 тысячи у.е. а вы дом в меньшую площадь оценили в 30 тысяч у.е
Морковна• 07 июля 2024
Ответ дляВишиванка
6500 за сотку?😁
Ну в Киеве есть и дороже сотка. Автор про Киев пишет