Оно само купилось• 07 июля в 22:52
Підкажіть з парковою на Подолі
Скажіть, чи є тут платна парковка чи паркінг? Можливо супермаркет, щоб на 30 хв лишити авто, поки до лікаря сходити?
Може в радіусі 10-15 хв. Іхати маршрутками з іншого міста в спеку не хочеться
Дякую всім наперед
Царевна в уггах• 07 июля в 22:57
Туго там з парковками. Дивіться не залиште на дорозі де попало, эвакуюють за 5 хвилин.
Царевна в уггах• 07 июля в 22:57
Біля сільпо на парковці можна припаркуватися/ Не знаю на який часТой що по Ярославській
Оно само купилось
• 07 июля в 22:59
Ответ дляЦаревна в уггах
В 2018 не мала авто, працювала на подолі і кожного дня дивилась як вивозять, грузять авто🙈тому може пішки хвилин 15-20 пройдусь, але б тільки платна і точно можна🤪
Оно само купилось
• 07 июля в 23:00
Ответ дляЦаревна в уггах
Зараз пошукаю , що це за сільпо
Оно само купилось
• 07 июля в 23:01
Ответ дляЦаревна в уггах
Це той що біля астарти? То там не памятаю парковки зовсім🤔🤔🤔
Царевна в уггах• 07 июля в 23:02
Ответ дляОно само купилось
так/ Вона з Іншої сторони/. З Нижнього Валу заїзд
Ганцю в кєдах• 07 июля в 23:03
Ответ дляОно само купилось
Платна є на автовокзалі
Оно само купилось
• 07 июля в 23:53
Ответ дляPrervana
Глубочицкая 44 - прекрасный паркинг на 2м этаже. При покупке от 100 грн в местном супермаркете (ультрамаркет там кажется) - она бесплатная)
Вам пешком оттуда 15 минут
Я всегда там паркуюсь и топаю ногами вниз на Контрактовую, это проще, чем пытаться там место найти
Вам пешком оттуда 15 минут
А в нього є години роботи? Чи о 7-30 вже працює? Дякую
Оно само купилось
• 07 июля в 23:54
Ответ дляГанцю в кєдах
Платна є на автовокзалі
Ніколи не бачила
Дякую
Оно само купилось
• 07 июля в 23:58
Ответ дляPrervana
Вам пешком оттуда 15 минут
А заіжджати перед трц чи за ним? Такий там візд цікавий))
Ответ дляОно само купилось
Если с Подола ехать, то За Зданием. Через трамвайные рельсы поворачиваете, там можно
Насчет времени работы не знаю, я так рано там не была... Надо глянуть когда магазин начинает работать. Ультрамаркет погуглите часы работы