Майструю крила• 08 июля 2024
Вакуумный аборт поддержите(
Вакум последствие медикаментозного. Не все вышло нужно почистить. Я еле перенесла медикаментозный капали два дня. И вот теперь продолжение я не переживу просто на пределе((((
Лапка• 08 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Ви вірно пишете, це все працює, коли слабка фертильність.
У мене є знайомі, які використовували більше 5 років цей метод успішно, а коли запланували дитину, на лікування пішло ще 4 роки. Дитина так і одна, більше не вийшло. Була єдина вагітність за весь шлюб...
Я бы не сказала что к меня слабая фертильность , я забеременела сразу как в меня муж кончил ( как оказалось потом в небезопасный день), я заигралась тогда в календарный метод. Просто ещё есть средняя фертильность . А не только сильная и слабая
ЛісАпетная• 08 июля 2024
Ответ дляСладко-соленая
Вибачте, але ну блін 21 століття, якщо ви не плануєте дитину можна використати презерватив, можна випити той же Постинор після статевого акту, можна поставити спіраль , навіщо доводити до аборту і мучитися самій і морально і фізично?
Дійсно, а ще чоловіки можуть вазеткомію зробити. Чого ж не роблять...
Сладко-соленая• 08 июля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Можуть, я про те що контрацепція існує і робити аборт має бути останнім ділом.
40каградусная• 08 июля 2024
Ответ дляЛапка
Не зарекайтесь про аборты
Нет уж, извините, если я буду такой дурой, что разрешу заниматься сексом с собой без презерватива, я не буду выскабливать своего ребенка.
Про медицинские показания я написала в этом же почте, вы пропустили.
От этого, действительно, не застрахован никто.
Марафетчица• 08 июля 2024
Ответ дляЛапка
У мене дві вагітності після 22ДЦ ’зроблені’.
З першого циклу, планово.
Колись для себе порахувала, як би мені користуватися календарним методом. То аж два дні безпечні були б на цикл, 27 і 28 :)
З першого циклу, планово.
Запасная спина• 08 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Постинор не завжди спрацьовує.
Хоч і 21 століття, культури сексу немає. Жінок не вчать нормальної контрацепції, не вчать казати ’ні’, якщо партнер без презервативу, декого взагалі чоловіки у шлюбі регулярно гвалтують і досі, а рідні матері радять терпіти.
Не всім з батьками пощастило і ці аборти - лише наслідок життя у нездоровому суспільстві...
Причем тут культура секса? Просто даже в 21 веке нет нормальной и безвредной контрацепции. Презервативы, которые вроде безопасны, хотя у некоторых женщин тоже на них аллергия, могут тоже рваться и потом либо Постинор с кучей побочек, либо аборт. В принципе секс вообще женщинам не выгоден, уже давно это поняла, как только столкнулась с контрацепцией.
Марафетчица• 08 июля 2024
Ответ дляЗапасная спина
Є безлатексні презервативи, якщо алергія.
Секс - це чудовий процес, якщо адекватний партнер.
Рвуться презервативи або від невірного використання, або якщо не той розмір чи грубий партнер.
Культура сексу якраз дуже ’грає’. Ну і безграмотність у питаннях здоров´я і контрацепції.