Сколько на это нужно времени, если репетитор офлайн и для ребенка?
Sk-kik-mango-tesco• 09 июля 2024
А в чем вопрос? Я репетитор. Если знаний около о, то в школе результатов ждать около года.
Ребенок позитивно относится к урокам, не ненавидит предмет, больше понимает, спросите, все ли понятно объясняет, есть ли дз, как их проверяют
Ответ дляИрэн1983
Осилить школьную программу, с нуля
Який клас? Треба незалежне оцінювання періодично. Щоб не було такого що займались, позитивно все, все зрозуміло, а знань немає
Ну в першу чергу оцінки в школі будуть кращі. Але якщо це підготовка до НМТ тут складніше, бо це оцінювання незалежне ще треба придумати де зробити. Але є пробне, є просто тести в інтернеті. Отже, я за періодичну перевірку знань.
Ответ дляLoroPiana
3 клас