Намакушка• 09 июля в 10:00
Охмадит
Доброго дня. Наперед вибачаюсь, можливо це дурне питання. Нам потрібно до генетика на прийом в охмадит, зараз він взагалі не працює? Можливо хтось має таку інформацію?
Намакушка
• 09 июля в 10:56
Ответ для220В
ой всё.. молчала б уже..
З чого б це мені мовчати?
Твердая валюта• 09 июля в 17:54
Ми були у генетика в минулому місяці. Має бути електронне направлення. Телефонуєте і Вас записують (ми чекали черги місяць). Але як воно зараз - невідомо.
Вчора я була в епіцентрі, саме приїхали до другого спеціаліста і дивом вцеліли. Але Медіко-генетичний центр знаходиться в іншому кінці, може його так не зачепило.
Намакушка
• 10 июля в 09:49
Ответ дляТвердая валюта
Доброго дня. Можете порадити генетика, будь ласка! В кого ви були?
Твердая валюта• 10 июля в 13:57
Ответ дляНамакушка
Ми були у завідуючої, але не обирали - при запису Вас направлять до потрібного спеціаліста.
Намакушка
• 10 июля в 15:44
Ответ дляТвердая валюта
Дякую, я теж хочу до неї
Твердая валюта• 10 июля в 17:10
Сьогодні була на території, забирала машину. Все закрито, нічого не працює.