Налогообложу• 09 июля 2024

Заболела, высокая температура, сбивается ненадолго

Беспокоит, сильное головокружение. Что можно купить в аптеке, чтоб облегчить состояние?
Не танцую- но пою• 09 июля 2024
Мефенамінка мені помагає загальний стан покращити

Міні-бікіні• 09 июля 2024
Якщо вірус,то нічого ,крім парацетамолу. Можна вітамін С додати.
автор Налогообложу • 09 июля 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Почитала инструкцию, там такие побочки.. абы дурно не стало ещё больше (
Попразендовна• 09 июля 2024
Пить так,чтоб писять каждые 20 минут, интоксикация будет вырываться, температура будет падать, меньше 38,5 сбивать не надо, она не поднимется выше, если норм питьевой режим. Температура убивает вирус. Она нужна.
Natal_ka91• 09 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Авторе, відкрийте інструкції до будь-яких ліків і всюди будуть побічні реакції. Як варіант, ібупрофен в таблетках.
Не танцую- но пою• 09 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Мені дурно не буває. Завжди п´ю. І після нього почуваю себе людиною.
Буває сил нема встати, голова обертом ламаючий стан і температура противна 38. Випила і через годину вже можу дітям їсти приготувать, робить щось.
Я його називаю амфетамінка))
успокойте_Меня• 09 июля 2024
Высокая температура - это сколько?