Нічна ненажера• 10 июля 2024
Если квартира куплена в браке
Но оформлена на жену. Будет ли считаться, что половина квартиры мужа, когда будут накладывать штраф на имущество?
Нічна ненажера
• 10 июля 2024
Ответ дляКапитанша
Немає у нього майна.
Точно? Чому питаю, щойно побачила ролик якогось нотаріуса в інстаграмі, де він каже, що треба виділити частину чоловіка і щоб чоловік подарував цю частину дружині.
Ответ дляНічна ненажера
Логично. Допишу, тогда это называется общая долевая собственность и своей долей собственник может распоряжаться самостоятельно и подарить жене, например
Ноунэйм• 10 июля 2024
У меня муж при покупке какой-то отказ дополнительно писал на квартиру. А если просто на жену оформлена, то все равно пополам делится.
Нічна ненажера
• 10 июля 2024
Ответ дляНекомильфо
что такое штраф на имущество?))
Арест имела ввиду
Байрактара• 10 июля 2024
Колись давно мама купила квартиру на себе і на мене. В рівних долях. Коли продавали то виявилось що на маминій частині арешт (тато був на той момент фоп, в налогову якась квитанція чи не дійшла.. чи загубилась..не памʼятаю вже..) І на татову частку в маминій частці наклали арешт. Бо квартиру купували у шлюбі. То ж я думаю, що і зараз таке можуть провернути.. якщо чоловік офіційно при купівлі не відмовлявся/подарував від своєї частки
Херсон це Україна• 10 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Конечно правильно нотариус говорит.
забиякина• 10 июля 2024
Ответ дляНоунэйм
так вопрос же не о дележе а о том на ком числится квартира нотариально и что будет при взыскании исполнительной службой с супруга
Мона_Лиса• 10 июля 2024
50% на 50% . В шлюбі куплена квартира. Оформлена на чоловіка. Я спокійно забрала свої 50% при розлученні
Нічна ненажера
• 10 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
Питания не в тому, Як вона ділиться при розлученні. Питання в тому, якщо вона оформлена на дружину, то чи на частину чоловіка може накладатися арешт.
Иванка Бур• 10 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ага, чтобы пришли к этому нотариусу платить за ненужный договор
Иванка Бур• 10 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Делить имущество и выделять части могут только совладельцы или их наследники.
ХтоЯкщоНеЯ• 10 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Може, і вгорі вам це вже написали разів зо два
Ноунэйм• 10 июля 2024
Ответ длязабиякина
Ну так если по закону половина принадлежит супругу, то все может быть….
Нічна ненажера
• 10 июля 2024
Ответ дляSo_so
Вы переживаете о штрафах за уклонение от мобилизации?
Да
Ответ дляНічна ненажера
Да
По закону (конечно, как его будут соблюдать, не знаю), п 7 ст 48 ЗУ Про виконавче провадження
У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.
На сегодня это 160 тыс грн, штраф явно не больше.
рукиЖимолости• 10 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
В електронному реєстрі власником є дружина. Тому дуже спірне накладання арешту на майно, де чоловік документально не є власником. Як його можуть вичислити, це майно?
Нічна ненажера
• 10 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ну як, перевірити, чи на дружині нема майна і коли дружина стала власницею цього майна. Хіба не так?
Нічна ненажера
• 10 июля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Арешт накладаться може, але для цього треба її знайти
А хіба це важко зробити?
Печенюшка• 11 июля 2024
Ответ дляКапитанша
Немає у нього майна.
С чего вы взяли?
На кого бы ни было из супругов оформлено - это куплено в браке
Швидкоруч• 11 июля 2024
Була в нотаріуса і він сказав що ніхто арешт накладати не буде. Але допис 10 говорить про інше.( Виділити частку та подарувати буде коштувати ~ 14 тис. грн на кожен об´єкт. С.....ки, інакше не скажешь.
Нічна ненажера
• 11 июля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Отож((