Христя в тiстi• 11 июля 2024

Девочки, кто покупал имущество в браке?

И оформляли на себя? Что теперь делаете с этим имуществом, в связи с последними событиями, законами? Вед половина все равно принадлежит мужу.
Отчебучкина• 11 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Что он будет дарить по договору дарения если на него не оформлена часть квартиры?
От теж цікаво. Як на мене переоформити те, що і так офіційно оформлено на мене? 🤷

Душка-свекрушка)))• 11 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Автор, как я понимаю, половина будет принадлежать вашему мужу только после вашего развода. Сейчас на него ничего не оформлено. Если очень боитесь, тогда разводитесь с ним официально и пусть откажется от своих 50% в вашу пользу. Я бы поступила так.
як це відбувається, по-вашому.
звідки візьметься та половина
автор Христя в тiстi • 11 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Може бути і договір дарування. Це все варіанти. Але договір дарування дорожчий. Але дивно що ви тут питаєте)) якби мене це стосувалося, яб давно була в юриста чи нотаріуса очно.
Ось відповідь мого нотаріуса
Отчебучкина• 11 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ось відповідь мого нотаріуса
Є відповідь на останнє запитання?
автор Христя в тiстi • 11 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Вчора дивилася одного блогера нотаріуса, він каже, що треба виділяти частину квартири і робити договір дарування.
Душка-свекрушка)))• 11 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
не треба
для правочинів між подружжям виділення часток не вимагається
ОйЙой• 11 июля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
як це відбувається, по-вашому.
звідки візьметься та половина
Подаётся иск в суд о разводе. Муж не заявляет исковых требований о разделе имущества.

автор Христя в тiстi • 11 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Є відповідь на останнє запитання?
Поки нема
Душка-свекрушка)))• 11 июля 2024
Ответ дляОйЙой
де тут половина майна? воно само по собі поділиться?
Маю сечі• 11 июля 2024
При покупке муж писал отказ у нотариуса
Отчебучкина• 11 июля 2024
Ответ дляМаю сечі
При покупке муж писал отказ у нотариуса
Це була просто заява чи як?
Вам дали про це якийсь документ на руки?
Маю сечі• 11 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Це була просто заява чи як?
Мы в 16 году покупали, я уже не помню. С застройщиком и нотариусом когда встречались, озвучили свои пожелания ( чтоб квартира была только моя)
Душка-свекрушка)))• 11 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Це була просто заява чи як?
це заява
і це не ’отказ’, це підтвердження факту придбання нерухомості дружиною за її власні кошти. не можна відмовитись від того, чого нема.
ОйЙой• 11 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Если бы у вас была спільна сумісна власність. У вас другая ситуация.
Отчебучкина• 11 июля 2024
Ответ дляМаю сечі
Ок. Як зараз документально ви можете це доказати, крім свідоцтва про право власності?
хутряна володарка• 11 июля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Тю, мой всё подарил мне. И дом, и квартиру и машину. То, что купили в браке, Подарили дочке
Ми його вітаємо)
Отчебучкина• 11 июля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
це заява
Її можна зараз написати і додати до справи?
Завжди мало• 11 июля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ми його вітаємо)
Звичайно молодець
Душка-свекрушка)))• 11 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
якщо покупець в шлюбі, нотаріус в обов’язковому порядку вимагає заяву іншого з подружжя. або згоду на придбання, або підтвердження придбання за особисті кошти. без заяви не буває.

ОйЙой• 11 июля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Законом предусмотрен раздел как в судебном так и в добровольном порядке.
Аня+Федя=Данил• 11 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ми так зробили
Душка-свекрушка)))• 11 июля 2024
Ответ дляОйЙой
і до чого тут розлучення?
Отчебучкина• 11 июля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
У нас була згода чоловіка. Чи можна зараз переписати на ’підтвердження придбання за власні кошти дружини’?
Отчебучкина• 11 июля 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Ми так зробили
Розкажіть, будь ласка, детальніше
Душка-свекрушка)))• 11 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
ні
у вашому випадку тепер тільки дарування
якщо ви в шлюбі, виділення часток не обов’язове. бо нотаріус може збрехати, щоб заробити на непотрібному договорі.
Отчебучкина• 11 июля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
ні
у вашому випадку тепер тільки дарування
Зрозуміла, дякую.
Бентливуман• 11 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну всякие дуры есть..поверьте.добрачные деньги вкладывают в ремонт мужниной кварти ры или в покупку общей машины, квартиры. Таких идиоток я перевидела...и в 90% после развода остается с голой жопой, потому что все вложено в общее имущество и делится оно пополам. Вот недавно было- она вложила 80%.он 20%. При разводе квартира пополам
Сестра мужа такая, продала свою квартиру и купила в браке дом, разошлись, прдруга кумы тоже самое, разошлись, она ушла с дитям к маме т к.жить было не выносимо
Отчебучкина• 11 июля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
ні
у вашому випадку тепер тільки дарування
А як це буде?
Я власник цілої квартири + ще 0.5 цієї квартири?
Душка-свекрушка)))• 11 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
А як це буде?
ви будете власник цілої квартири. нотаріус робить відповідний напис на договорі або на окремому бланку.
Однозначная• 11 июля 2024
Ответ дляМороженная курица
У нас все на меня оформлено ( квартира, дача, машины)
Але ж у шлюбі,то яка різниця на кого записане