Кусюче сонечко• 12 июля 2024
Звездный репетитор это зачастую непрофессионал, согласны?
Всем привет.
Что-то меня цепануло. Прошу прощения, будет много текста. Поделитесь опытом, пожалуйста, у вас все тоже самое?
Уже не раз сталкивалась с тем, что репетитор по рекомендации с отличной репутацией и высоким ценником по факту оказывается приспособленцем, который изначально брал себе детей с потенциалом и тех, у которых итак был высокий уровень. На них было сделано имя, мол, мои ученики здают, допустим, английский на с1, у меня запись, у меня нет времени и т.д. Затем, если к такому педагогу попадает ленивый ребёнок, он говорит, я отказываюсь, могу себе позволить. Но запрос родителей часто научить именно лентяя, особенно если речь о возрасте, в котором еще нет взрослой мотивации. Заинтересовать, найти подход, привить любовь к предмету, научить не из под палки - за это я готова платить много, а не за то, чтоб мне рассказали, что я неправильно воспитываю и он ленивый. Потому, собственно, и привела.
Такая же ситуация с логопедами. Эта звезда за миллион поставит звуки, а до автоматизма отрабатывайте сами, мне некогда. Даже за кучу денег я таким не занимаюсь. А может ты просто не справляешься? Ну нет, я лучше найму вчерашнюю студентку за 3 копейки в сравнении с тобой, она будет заниматься ежедневно по 2 часа и, о чудо, все реально без супер пупер лучшего специалиста в городе.
Сухие правила и формулы может объяснить почти любой, для этого не надо быть педагогом. Хорошо платить стоит именно тем, кто берёт на себя тяжёлую и нервную работу.
Тоже самое прослеживалось и в супер школах до распределения по прописке. Как сейчас, не знаю. Допустим, для поступления в лицей надо было водить ребёнка год на подготовишки в рабочий день и в рабочее время. Потом дети писали тест. Но по факту, это был отбор семей, фейс контроль на входе. Нашли возможность приводить, значит на детей не пофиг, значит есть ресурс, ребёнком занимаются - берём. А потом на линейке с гордостью: 98% наших учеников поступили в лучшие вузы... Да потому, что у детей из неблагополучных семей даже не было шанса стать вашими учениками. Это к вам изначально пришли дети из семей, у которых учёба в приоритете, вот и результат. Но преподносится ситуация так, будто это наши педагоги от Бога из глины(ваш ребенок) сотворили чудный цветок. Ну да, ну да, верим.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
О! Як мама дитини що мала логопедичні проблеми.
Підключено було все, логопеди, дефектологи, садочок.
І батьків посадили і на пальцях розповідають.
Ми займаємось 1-2 години
В цей час дитина розмовляє правильно
А потрібно щоб дитина розмовляла правильнь весь день! А тому хочете результат, включайтесь в роботу. Ми вас навчимо, а ви працюйте
Тепер питання хто знаходиться щ дитиною поза межами садочка ? Батьки!
Ми займаємось 1-2 години
В цей час дитина розмовляє правильно
В мене малий теж і в садочок логопедичний ходив, і окремо з лікарем займався. Ми цю проблему вирішили давно, зараз все ок. Просто згадала. Аналогічна ситуація як з репетиторами. Перебрали кілька спеціалістів, висновок: найдорожчі не найкращі.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ дляТут как тут
Репетитори як лікарі мають різну спеціалізацію. Було б ідіотством репетитору, який здатний готувати до міжнародних олімпіад, вмовляти лінивців вивчити формули скороченого множення. Є повно інших репетиторів, які своєю фішкою мають терпіння і вміння мотивувати, але вони не готують до олімпіад.
На справді, я думаю, ніхто не хоче бути репетитором для складних учнів)
І я жодного разу не бачила, щоб хтось себе позиціонував як терплячого чарівника для ледацюг.
Це ще колись у вчителів була професійна гордість, поважали вчителів, здатних навчити кожного в класі, і дурного, і лінивого. Зараз ні. Всі пишаються олімпіадниками. І намагаються шукати легкі гроші.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Знаєте, діти, які хочуть гуляти, а не вчитися, теж нормальні. Репетитор хоче легкого життя на роботі. Він людина, я все розумію. Але є парадокс, коли за високий цінник гірший результат, ніж за низький.
Знаєте, є такі батьки, які хочуть всю відповідальність за успіхи дитини скинути на одного репетитора.
Виховання дитини це відповідальність батьків, а не репетитора!!!
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Скажу вам там) 600 грн это не дорогая цена ещеи для ленивого ребенка. Он забирает силы как 2,3 обычных. Это просто цена человека с опытом.
Якщо не всіх 5.
Це реально складно, якщо дитина лінива і не звикла працювати
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Девушки, я не снимаю ответственность с ребёнка и не отрицаю необходимость работы над мотивацией родителей. Я лишь столкнулась с тем, что есть 2 вида учителей. Первые и тупого и ленивого научат, вторые цацочки, им подавай беспроблемного ребенка, напрягаться они не будут. Естестественно, мне как клиенту, который платит, симпатичнее первые, но, почему-то вторые обычно стоят дороже.
Так вони пахали для того, щоб потім працювати в своє задоволення, а не бути аніматором для вашого лінивого не мотивованого!
Наївна він їм потрібен!!
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Работаю с детьми и катаюсь на Кончу Заспу. Ехать мне пол часа на авто. Не так давно за 3000 грн за урок ленивого не взяла. Он был урок. Позанималась раз и отказалась и это не первый раз
Большинство как раз хотят быть такими как вы
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Запит про дитину молодшого шкільного віку. Підтягнути шкільну програму на рівень, достатній для вступу в профільні класи з поглибленим вивченням англійської.
Так в дитини не має мотивації вчитися вже з молодшої школи.
На який результат ви очікуєте і навіщо школа з поглибленим англ, якщо дитина не зацікавлена?
Потім будуть погані вчителі, які не навчили.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Найдорожчу найкращі, але не для лінивих!
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Наївна він їм потрібен!!
От мені як раз пощастило зустріти педагогів, які пишалися результатом було/стало, і вони не боялися складнощів. Лінивий учень це не завжди тупий. Дехто сприймає таких дітей як професійний виклик. Їм навпаки цікаво було з тої дитини отримати вражаючий результат. Я розумію, що ці педагоги працювали і напружувалися в рази більше ніж інші, при тому в них був досить скромний цінник, що є нелогічним. Тому моя порада батькам - скептично ставитись до ’зірок’. В даному випадку ціна не гарантує якості.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ви мене чуєте?
Репетитори з високим цінником йшли з 0 і займалися з усіма підряд, тому б і вашого лінивого теж взяли, а зараз не хочуть витрачати купу ресурсу на вітер.
А ті, які тільки починають шлях репетитора візьмуть вашого, бо особливого вибору не мають, а гроші потрібні.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви мене чуєте?
Ви пишете очевидні речі. Я не питаю чому так. Це ви мене не чуєте. Я стверджую, що не варто вважати репетитора класним, якщо він каже, що його учні демонструють чудовий результат. Тому що більшість ’зіркових’ репетиторів працюють виключно з сильними дітьми. Вони перестають бути педагогами і стають предметниками. Цей результат заслуга дитина, а не вчителя.
Є педагоги від Бога, з якими навіть немотивовані діти починають добре вчитися. Але, нажаль, ці люди часто не вміють себе продавати, не бачать своїх переваг і мають скромний цінник.
Ви вважаєте, що другі це перші, але на початку кар´єри. А я не погоджуюся. Вам зручно бути цинічною і писати, що я наївна. А я бачу безліч чудових, талановитих і недооціненних людей навкруги. Для деяких вчителів педагог - це покликання. Вочевидь, не для вас.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви Ванга? Чи не маєте життєвого досвіду? Повно хлопців, які все шкільне життя скакали і дуріли, а в старших класах стали відмінниками. Задача батьків у будь-якому випадку дати базу, щоб на етапі, коли з´явиться розуміння, не були закриті деякі дороги з великим потенціалом.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Та не будуть талановиті педагоги, знаючі собі ціну, поважаючи свій труд працювати за копійки і вчити лінивих.
Да і який сенс йти до дорогого педагога, якщо вашій дитині потрібно засвоїти елементарні ази
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Повно хлопців з потенціалом і їх видно відразу. Також повно лінивих і тупих дітей.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
У вас викривлене мислення. Мабуть, як і світ навкруги вас.
Для вас дорогий репетитор це автоматом талановитий педагог. Три рази ха. До немотивованих дітей ви теж ставитесь зневажливо, хоч я вважаю, що в молодшому шкільному віці це нормально. Ви не припускаєте, що професіонали і люди з самоповагою працюють за невеликі гроші - Бог вам суддя. В мене інший життєвий досвід.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Я відчуваю в вас особисту роздратованність до лінивих дітей. Для вас лінивий дорівнює тупий, ви ставитесь неприязно до таких учнів. А на справді це не так, і справжні педагоги вміють з цим працювати. Але це складно і ви не хочете. Можете собі дозволити, я сподіваюсь. Але це не відміняє потреби працювати з немотивованими дітьми. І цінник за урок з такими дітьми має бути вищим. Особливо якщо високий результат є.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Я вважаю, що репетитор повинен підійти дитині і дитина репетитору. Тільки в такому тандемі вони будуть співпрацювати.
Дорогий репетитор і дешевий репетитор можуть працювати однаково погано або однаково добре. Але багато чого залежить саме від дитини і її батьків. А ви це не в стані зрозуміти.
І так, талановиті педагоги цінують свій час і себе, тому брати копійки за свою роботу не будуть
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Я не репетитор.
В мене не має роздратованості до дітей. Ви просто намагаєтесь хоч якось виправдати свою бездіяльність , невихованість і лінь дитини, тому переходите на особистості.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а що таке найкращий? З вашого посту виходить, що репетитор як мінімум дуже вузький спеціаліст, працює лише з нелінивими )
Взагалі то мені здається з ваших постів, що ви працюєте з підлітками і дорослими, а не з молодшою школою. Ми ж не про універсалів дискутуємо. Я описала тенденцію, з якою зіткнулася. З лінивими дітьми більшість вчителів працювати не люблять і не вміють. Але є педагогі, які здатні на диво. І це точно не найдорожчі, і зовсім не ті, що мають репутацію найкращих.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
В мене є діти і є репетитори, тому маю великий досвід в цьому напрямку.
Саме дорогі репетитори давали високі результати.
Але це не про підтягнути по шкільній програмі, бо проблем з навчанням в дітей не було.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Я не репетитор.
Мені взагалі дивно, що ви витрачаєте час на дискусію ще й так емоційно, якщо це не ваша тема. Іноді мами чемних дітей дуже не люблять бешкетників. Може там собака порилася?
Коли я писала топік, у мене в фокусі була не дитина, лінощі, виховання, перекладання відповідальності і т.д. Я розглядала критерій відбору репетитора, професіоналізм, педагогічні і людські якості. Я бачу закономірність, в моєму розумінні ’зірки’ далеко не найкращі, тому що вони зробили собі репутацію працюючи виключно з чемними і працьовитими дітьми. Все.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну то скажіть дякую своїм дітям. Це більше їх заслуга, ніж репетиторів.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
В моїх дітей були репетитори і тренери по тим предметам, які діти в хотіли вивчати.
Різницю розумієте?
Не я хочу, а хочуть діти.
Не зустрічала дітей, які б нічим не хотіли займатися і нічого їх не цікавило.
В насилувати дитину, бо мамі треба, то не моє, моя задача мотивувати, привчати до дисципліни і заохочувати.
Взагалі ніколи не перекладала на репетитора результат дитини, бо розумію, що репетитор не Бог. А ви цього теж не розумієте.
Різницю розумієте?
Не я хочу, а хочуть діти.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Різницю розумієте?
Не я хочу, а хочуть діти.
Різницю розумієте?
Не я хочу, а хочуть діти.
Все я розумію. Між перекладанням батьківської відповідальності і повною безповідальністю репетитора широкий спектр. Цей світ не чорно-білий.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Тобто батьки ніякої участі не приймають? Діти з народження всі виховані, мотивовані. :))
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ну то ви перекладаєте відповідальність свою на репетитора.
А по суті саме ви повинні боротися з лінню дитини і мотивувати її
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви мене не знаєте, що і як я роблю, ви теж не знаєте. Ви зайшли в тему розказати, що ви найкраща мама, діти найкращі, репетитори теж найкращі і результати фантастичні. Ви навіть не звернули уваги на те, що я написала, що моя дитина отримала кращі результати з педагогом без зіркової хвороби і захмарного цінника. І я взагалі писала, що спостерігаю тенденцію. Школи, вчителі роблять собі репутацію за рахунок сильних дітей. Насправді вони просто краще вміють обирати собі учнів і потім піаряться на них. А де чия відповідальність, то інше питання. Був досвід з різними вчителями. Моя особиста думка, ті що працюють лише зі зручними дітьми не можуть вважатися найкращими. В вас може бути інше сприйняття.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А що, це гріх для репетитора, якщо він хочу працювати з сильними і мотивованими дітьми?
Ц вас якась всесвітня образа на тих, хто не захотів носитися з вашою дитиною. Відпускайте ситуацію.
І краще займайтеся не репетиторами і скаргами на них, а дитиною.
Кусюче сонечко
• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Гріхи залиште для Господа. Мені достатньо розуміння хто чого вартий. І не розказуйте мені що робити. Не той рівень дискусії.
сладкий_ноябрь• 12 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Так це саме ви розказуєте, що повинні робити репетитори з вашою лінивою дитиною, яку ви не в стані мотивувати і виховувати.
Відразу всі ті, які відмовилися, погані, не працювали, результат поганий і тд. А з яким важким матеріалом їм доводилося працювати, то то вже таке, до вас не відноситься, у вас лінивий, але розумний :) ага