БолеИменее• 12 июля 2024
Де краще всього купити/орендувати житло в Києві?
Срочнокпсихологу• 12 июля 2024
Не угадать. Сегодня ты думаешь, что в твоем районе нет ничего «стратегического», а завтра окажется иначе.
БолеИменее
• 12 июля 2024
Ответ длятогдалия
низкий этаж. Плита газ берите и метро рядом
якщо не враховувати ці нюанси звичайно, в цілому
тогдалия• 12 июля 2024
Ответ дляБолеИменее
ну район зависит от бюджета
Зайченя• 12 июля 2024
автор, а чого ви спішете?
ціни потроху падають, післЯ 16го думаю, ще може прискоритися падіння. Гляньте статистику хоч на сайті Лун, і зі світлом (ее) поки ніякого рішення нема....
та й на носі обрання Трампа судячи з усього. Неясно що воно нам принесе