Хлопаю ресницами• 12 июля 2024
Друзі дуже сильно хизуються життям на правому березі Києва.
Постійно наголошують де вони проживають. Постійно жарти недолугі. Я проживаю на Лівому, мене це влаштовує. Вони це знають. Але при можливості, підколоти люблять. І мені це набридло. Як навчитися не звертати увагу?
Мамаша в бигудях• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Район Теремків.
вже побачила ахахах дупа міра, вибачте
Диви яка я пава!• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Троєщина. Для них це взагалі жах і вони не розуміють, як там я живу…
Не говорили, что это село было?
Ну, не берите близко к сердцу. При желании с левого можно никуда не выезжать, всё есть в каждом районе. Я вообще с пригорода, и мне всё равно, кто там что думает. Для меня плюсов достаточно)
Хлопаю ресницами
• 12 июля 2024
Ответ дляПоросенка
Вам по 5 лет? Меряться письками во взрослом возрасте - это просто дет сад какой-то. Закройте эту тему раз и навсегда, сообщив, что вам надоело и неприятно. Можно любить разные цвета и быть при этом друзьями, а не доказывать всю жизнь, что желтый лучше фиолетового! Постоянные подколки - это токсичность, с такими не дружат
Для мене дивні такі теми взагалі. Вони недавно переїхали до Києва. Орендували житло на Теремках. Мені все одно, де мешкають інші люди. Я вважаю, що кожен проживає по своїм можливостям. Та й в кожного різні потреби та смаки. Але до чого те хизування?
Поросенка• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Так и скажите им.
Хлопаю ресницами
• 12 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Навіщо Ви з ними спілкуєтеся? От серйозно. Абсолютно очевидно, що ці люди не можуть похвалитися, ні престижністю житла, ні розумовими здібностями, ні хорошими манерами. Про що з ними розмовляти?
Житлом також хизуються, яке орендують. Так там гарна однокімнатна. Але я думала, таким вже давно не хизуються. Я кажу цим людям, «от коли купите власне житло тоді і будемо говорити про район. І тд. «
Ну що ви, мамо!• 12 июля 2024
Ну, я с Майдана сбежала в Черниговскую губернию ( так ранее именовались Позняки на карте) 😂 И че, мне отлично. Я в центр на работу как на каторгу.
Экспертиза• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
А я не понимаю, как живут, например, люди в центре Харькова и покупают там квартиры с дранкой за сумасшедшие деньги. Дворы уебищные эти, как там вообще можно жить, еще и с детьми. А они тоже такие - этожецентр!!!!!! Да ну его на х...
Каяспер• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
То вони взагалі вперше Київ понюхали і уявили себе мажорами, бо зйом Теремків виявився по кишені. Я валяюсь
Ставлюся з повагою до немісцевих і хто живе на зйомі, але це яскравий приклад силюків, що ’понаїхали’
Чумацький Шлях• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Нє, ну Теремки звісно краще ніж Троєщина. Але не настільки, щоб перед Вами хизуватися. Така ж околиця Києва, колишні села.
Хлопаю ресницами
• 12 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Не говорили, что это село было?
Це так, в мене на районі всього достатньо. Без потреби немає чого і їздити кудись. Вони казали за село, але забули доповнити, що Теремки, теж колись селом були)
Хлопаю ресницами
• 12 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Була на Теремках, і мені наприклад не подобається цей район. Один плюс, що в них там Республіка знаходиться) але ж я не висловлюю свою думку іншим.
Не кую, не мелю• 12 июля 2024
Вот дают. Может еще и на 20 каком-то этаже с вииидом ? Без лифта сейчас и воды. Я б поняла чтоб похвастались как я живу - свет не отключают, вентилятор круглосуточно обдувает мою кровать, комфорт, красота. При том что есть квартира и в Киеве. Хвастаться берегом когда света у людей нет часами и они сидят в жаре одинаково на каком берегу, это очень смешно
жінка незаміжня• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Дитячий садок. Але якщо інтелектуальний рівень ваших друзів настільки низький, щоб іграшками мірятися, то просто спитайте скільки коштують квартири в їхньому будинку і які в них перспективи.
Сорока-ворона• 12 июля 2024
Ответ дляНічого вдягти
У мене так одна знайома хвасталася видом з вікна з 25 поверху у Вишневому. Типу: не то, шо у вас на Позняках!
Пф. Пофіг.
А зараз як?))) з 25 поверху без ліфта ходить?
Вподобайден• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні. Вони це кажуть на серйозі. Для них життя на правому то солідно.
чим їхні Теремки без метро краще за вашу Троєщину?)
Ласую колобками• 12 июля 2024
Ответ дляВподобайден
Тим, що метро зроблять, а на Троєщині не побудують
Электричка• 12 июля 2024
Я из Херсона и подумала про левый берег Херсонской области который под оккупацией - что они там живут и радуются)))
Хлопаю ресницами
• 12 июля 2024
Ответ дляВподобайден
Теж саме питання) Нічим абсолютно. Але ж вони хизуються ВДНГ, Республікою, парком Феофанія, ще й ліс поряд. Начебто більше немає торгових центрів і ліс та парк потрібні кожного дня…
Вподобайден• 12 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
ви впевнені?)
може там будуть так ремонтувати, як на Троєщину будувати?))
Ласую колобками• 12 июля 2024
Ответ дляВподобайден
ви впевнені?)
Впевнена. Роботи ведуться на Деміївскій весь час
Хлопаю ресницами
• 12 июля 2024
Ответ дляЭлектричка
Я також з Херсона) Таврік) Ні, тут Херсонці переїхали до Києва і понти колотять)
Вподобайден• 12 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
так і міст на Троєщину ось-соь відкриють))
Ласую колобками• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Для мене теж троєщина то край географії
Хлопаю ресницами
• 12 июля 2024
Ответ дляВподобайден
ви впевнені?)
Вже ось так « ремонтують», обіцяли мінімум пів року, і що? Ніхто-нічого.