Хлопаю ресницами• 12 июля 2024

Друзі дуже сильно хизуються життям на правому березі Києва.

Постійно наголошують де вони проживають. Постійно жарти недолугі. Я проживаю на Лівому, мене це влаштовує. Вони це знають. Але при можливості, підколоти люблять. І мені це набридло. Як навчитися не звертати увагу?
Петриківна• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Тю, а ви думаєте на Троєщині парків мало? Метро можете не рахувати поки, бо воно не працює. Торгові центри в 10 хвилинах також нормальні є. Та й в Районі все необхідне є. Озер звичайно немає, але є нормальний пляж…
На Троещине Лесенка,нормальный пляж вполне,под мостом Московским можно купаться, проехаться и на Вербном отлично.

Вподобайден• 12 июля 2024
Ответ дляНеправдиша
Ну я вам скажу так. Ми з чоловіком пожили 18 років на Лівому березі, серед асфальта і бетона. Звісно, є Лісова, але якось не судилося, жили то на Позняках, то на Дарниці, то на ДВРЗ. Встигли пожити в області. І переїхали на Правий берег у Шевченківський район. Різниця є. В першу чергу влітку відчувається. Тут дороги вужче, більше дерев, прохолодніше. Зараз знімаємо житло біля лісопарку, так це небо і земля в порівнянні з бетонним Лівим берегом, де зараз взагалі можна вмерти без кондьора. А тут дерева, набагато приємніше.
я зараз за містом в приватному будинку, сиділа в садку в тіні, і чуть не вмерла)
перейшла в будинок, тут прохолодніше, так вирубили світло)
Висновок: зараз будь в якому районі можна вмерти від спеки)
Чумацький Шлях• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Я не думаю, я знаю) Ви хоч раз були у Феофанії або на виставці (ВДНГ колишня)? Це не та саме, що сквери на Троєщині) Метро просто на ремонті.
Навіщо Ви мене намагаєтеся переконати, що Троєщина - то супер? Мені не подобається. Теремки теж не дуже, але точно краще ніж Троя.
Точная копия плова• 12 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Метро, выставка, парк Феофания, озера, торговые центры приличные.
Вы пешком ходите в парк Феофанию?
Чумацький Шлях• 12 июля 2024
Ответ дляПетриківна
Парки есть везде в Киеве,озера тоже, выставка чего?)
Торговые центры ,меня, например, вообще не интересуют, я заказываю все онлайн уже лет 13.
Перечитайте мои комменты, я объяснила уже. Выставка - та которая раньше называлась ВДНХ, это огромная территория для отдыха и развлечений. Если Вы не ходите в ТЦ, это не значит, что все так делают. Там не только шопятся, но еще и развлекаются (кино, игровые и т.д.)
Вподобайден• 12 июля 2024
Ответ дляРуда ліса
Правий берег гарний якщо ти живеш у сталінці серед старих дерев і поруч є хоч якісь магазини типу експрес кишені і власна машина, бо з середини Подолу виїхати це ще той квест
ви були в тих сталінках? в під´їздах?
У мене подруга жила в такому будинку, поки я ходила в гості, все подобалось, ніяких косяків не помічала.
Коли вже обирали з чоловіком квартиру для себе, так після декількох переглядів варіант вторинного житла відкинули однозначно.
Купили новобудову на Печерську. В центральному спальному районі) Так я його називаю) метро Олімпійська, поруч все є.
Чумацький Шлях• 12 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Вы пешком ходите в парк Феофанию?
Нет. Это вообще к чему вопрос?)

автор Хлопаю ресницами • 12 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Була. Але не вважаю, що це прям щось таке, що дуже важливе та потрібне для життя. Троещина, то не супер. Але ви мені нагадуєте, моїх друзів. Які порівнюють де краще жити. І хочете довести всім, ще Теремки краще)
Точная копия плова• 12 июля 2024
Ответ дляПампушОК
Считается, что левый берег типа для нишебродов, а вот настоящие киевляне живут на правом, в историческом центре и тд. Ну и фразу многие слышали «жизнь дала трещину, переехал на Троещену». Я если что, вообще в пригороде, потому не парюсь 😅
В центре почти не осталось настоящих киевлян. Все, кто там живёт понаехавшие в разное время. Все эти бабушки/дедушки это дети понаехавших в 1918.
автор Хлопаю ресницами • 12 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Нет. Это вообще к чему вопрос?)
А ви в парк Феофанія ходите кожного дня? Або на виставку ВДНГ ? Не набридає?)
Руда ліса• 12 июля 2024
Ответ дляВподобайден
ви були в тих сталінках? в під´їздах?
Була, обожнюю, якщо вона відремонтована з гори до низу то там такий кайф. У подружки гарний підʼїзд зібрався, бізнесмени викупили, там дуже круто .
Олімпійська теж круте місце
Чумацький Шлях• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Ну слухайте, комусь і метро неважливе, бо є авто, комусь школи і садки неважливі, бо діти дорослі, комусь лікарні не потрібні і т.д. і т.п.

Ви знаєте, я тепер розумію, чому Ваші друзі хизуються Теремками. Бо Ви хизуєтеся Троєщиною) Один поперед одного вистрибуєте. Кожна жаба своє болото хвалить.

І ще. Ні до Теремків, ні до Троєщини не маю відношення. Живу в іншому районі, тому тут у мене виграшна позиція, я незацікавлена особа.
Точная копия плова• 12 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Нет. Это вообще к чему вопрос?)
К тому, что мало кто туда пешком ходит. Разве что из ближайших новостроек. А остальные на машинах. С Троещины нет проблемы доехать в парк Феофанию.
Вподобайден• 12 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
центр как всегда остался для тех, кто его себе может позволить.
Моя одногруппница жила с родителями в 5-ком квартире на Крещатике. Жили с дедушкой и бабушкой. Потом продали (или разменяли, я уже детали не помню) на 3 отдельные квартиры и разъехались, ей купили на Шулявке, родителям где-то дальше, бабушке и дедушке возле цирка.
Потом дед умер, бабушку забрали родители, продали 2 квартиры и купили новострой на Позняках, большую квартиру..
Вот так люди мигрируют в пределах одного города)
Вподобайден• 12 июля 2024
Ответ дляРуда ліса
Олімпійська теж круте місце
мы смотрели квартиру в доме Клико, там тоже свежий ремонт, лестница, но мне это все отдает нафталином.
Вот просто так зайти, вдохнуть историю, представить, как этими лестницами спускались 100 лет назад дамы на балет в Оперный - это правда круто) Я примерно так себя в Венеции чувствовала.
Но жить там неее...)
Хотя Богдана Хмельницкого люблю, нравится мне эта улица. Там чуть дальше возле велостадиона есть один недострой. Как же я хотела там купить квартиру( место просто супер, и центр и не шумно, и не окна в окна.
Но незаконная стройка, решили не испытывать судьбу.
Аноним_Русалка• 12 июля 2024
Зараз треба хизуватися нижнім поверхом та газом.
Ласую колобками• 12 июля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Краще своїм будинком приватним
Аноним_Русалка• 12 июля 2024
Ответ дляПетриківна
Виставка - це виставка. Парк. Киянам не потрібно пояснювати. Жила на Лісовому. Можу сказати так, Троя- гірша по транспорту, навіть за Лісовий. Великі пробки в час пік. Але як їхати нікуди не треба, то норм. Парк бачила років 10 тому маленькі деревця біля Флоренції. Якщо не загинули - то норм. Але це не парк як парк Перемога чи Наталка, це сквер.
Аноним_Русалка• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
так Теремки краще Трої однозначно. Парк виставка - 5-10 хвилин пішки, ТРЦ Магеллан та Республіка - 5-10 хв., школи є. Якщо щось станеться з мостами- доступ до заходу країни є.
Троя - широкі бульвари +, пробки і 2 мости. Пару скверів. 1 кінотеатр. Великий базар і овочевий базар. Доїхати можна маршруткою - всюди по Лівому берегу і на Оболонь. Основна проблема Трої транспорт в час пік. І навіть як з’явиться метро - не буде ходити, бо наземне. Добре тим, хто не виїзжає з району Трої і працює віддалено. Жити тут дешевше, дешеві продукти та квартири.

Замріяна• 12 июля 2024
Скажите им, что чем похвалишься, без того и останешься
Точная копия плова• 12 июля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Хотелось бы узнать, кого Вы киевлянами называете? Живущие на Левом берегу - это не киевляне?
Аноним_Русалка• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Коли дитині було від 4 років до 8 ходили в парк кожен день. В коронавірус - їздили на веліках там по 10 км. В Феофанії була раз. Там скука. Маленький парк, але більше ніж ваш сквер. Але якби жила там в новобудах теж ходила б кожен день. а вам не набридає сидіти у своєму дворі кожен день. І троя різна: якщо живете на Райдужному - то озеро, Дніпро, ТРЦ; Фестивальний інше - просто спальник, - і край Трої - то опа.
Аноним_Русалка• 12 июля 2024
Ту відстань з краю Трої до Північного мосту поки доїдеш, то з Теремків вже в центрі будеш.
Аноним_Русалка• 12 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Кияни, люди, які знають своє місто. Виставка - за срср називалась виставкою досягнень народного господарства. З того часу залишились лише конюшня та красиві незвичайні будівлі. Все дуже змінилось за останні 8 років. І якщо ви ні разу не були на виставці за цей час, то вам воно не потрібно. Приїдьте - подивіться, бо таке враження, що ви якийсь бот-русня, яка вивідує інфу.
Напланетянка• 12 июля 2024
Ответ дляАстановитесь
Ой та не звертайте уваги на тих корінних в п´ятому коліні)
Завдяки ви взяли, шо то корінні?
Аноним_Русалка• 12 июля 2024
В мене студентка була - яка виїзжала з Троєщини о 7.00, бо якщо 7.10 - то вже могла запізнитися на 30 хв. через пробку на мосту.
І я їхала з Лісової, з кінцевої Лісного - 50 хв. Але в мене тоді було стабільно : пуста маршрутка - бо кінцева - 10 хв без пробок по Мілютенка, і 20 хв.метро до Хрещатика, пересадка 10 хв. і я на роботі. Так, я виїзжала о 7.40. Транспорт багато на що впливає.
Бджолина королева• 12 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Район Теремків.
Тю, я понімаю якщо в Файна Таун десь…
Аноним_Русалка• 12 июля 2024
Нє, файна таун - то, резервація для середнього класу. Виїхати -малесенька дорога. Гарно - Оболонь, Мінська, Русанівка, Лівобережна.
Бджолина королева• 12 июля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Можливо, але як же там гарно. Була в гостях і милувалась
Астановитесь• 12 июля 2024
Ответ дляНапланетянка
Завдяки ви взяли, шо то корінні?
Я пожартували, бо часто ще й цим хизуються .......