Хлопаю ресницами• 12 июля 2024

Друзі дуже сильно хизуються життям на правому березі Києва.

Постійно наголошують де вони проживають. Постійно жарти недолугі. Я проживаю на Лівому, мене це влаштовує. Вони це знають. Але при можливості, підколоти люблять. І мені це набридло. Як навчитися не звертати увагу?
Топтунша• 12 июля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Всі колись понаїхали в місто. 20, 50 років, 100 років тому. Справжніх киян відсотків 10. За моїми спостереженнями багато киян емігрували до США та Європи в 90-х-2000х.
Ну, я не з Києва, але живу тут 25 років. Про виставку знаю з 35 років. З батьками приїзжали дитиною відвідували Хрещатик, ВДНГ, Арсенальну, Золоті Ворота, Андріївську церкву. На Райдужному жила 5 днів - 29 років тому. За цей час була в усіх районах Києва. Новобіличі, ДВРЗ, Святошино, Нивки, Червоний хутір, Троя, Воскресенка, Русанівка, Березняки, Харківський, Дарниця, Оболонь, Пріорка, Мінський масив, Видубічі, Петрівка. ТО до лікаря, то по роботу, то в гості, то квартиру вибирали. Є район не дуже, а вулиця дуже гарна з соснами (на Святошино). В парках багатьох була. (Дубки не відвідувала). Як можна не знати Київ?
Та легко.ТЦ нашли, и ок.

Точная копия плова• 12 июля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Справжні кияни живуть або в центрі, або на окраїні. Знаю 3 сім’ї корінних киян, які коли прийшов час і всі діти одружились, то продали квартиру в центрі і купили 3 квартири. Батьки до речі обирали Лісовий ( в т.ч. і професор з універу), молодь - Нивки, Теремки, Святошино чи новобуди.
Настоящие киевляне (те кто жил до 1918 года) могут жить в любом районе Киева. У домововладеьцев забирали недвижимость, делая из них коммуналки, 9 м на человека. Когда дома начали сносить в 70-80 годах, то расселяли в разные районы (Оболонь, Троещина и т.д).
Точная копия плова• 12 июля 2024
Ответ дляТоптунша
Она пишет, о людях, котоые знают и любят свой город, его историю и его дух, тайны.Не о тех. кто приобрел недвижимость,или арендует,Не о тех, кто пять лет тут пожил и уже назвают себя кивлянами.Которым главное ТЦ рядом.
Вообще тема смешная.Одни приехавшие в аренде на Теремках, вторые на Трое, ни то, ни другое не але.Это не значит, что там нельзя жить, это значит, что кто где мог, там и живет.Так послушать, так половина Украины закиевлянились быстро, судя по количеству прибывших и прибывающих
Мало кто знает историю Киева. Просто эти споры ни о чём. У каждого района есть свои плюсы и минусы. Но в основном почему-то приезжие доказывают, что настоящий Киев это только Правый берег.
Топтунша• 13 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Я не приезжая очень даже.
Но их слова подверждаю.
настоящий Киев-это правый берег
У приезжих это просто ассоциация с престижем, вот и все.
Аноним_Русалка• 13 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
просто люди не можуть ні в чому більше самоствердитися. у нас всі друзі купили на правому, а нам вистачило на лівий з нормальними умовами в 2-х кімнатній квартирі. через 11 років і ми купили 3-ку в новобууді на правому. Але ні разу ніхто з друзів не казав - у вас гірше...життя дало трещину... Ми всі переїхали, всі були студентами...Лівий зручний спальник. Але робота у більшості на правому, то їм не зручно.
Маю декілька думок• 13 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Мені один з цих моїх друзів, доводив, що неможливо жити на Трої, а працювати в самому центрі або наприклад, взагалі на правому. Він напевно здивувався б, якщо взнав що більшість жителів Трої працюють на Правому))
😂😂😂😂