Аноним_Русалка• 14 июля в 10:39
Хтось літає з Молдови в Німеччину і навпаки?
Яким авіаперевізником ви це робите? Кажуть, є бюджетні, а мені щоразу видає бішенські ціни.
Чи може знаєте ще якийсь бюджетний варіант поїздки Україна-Нім і навпаки, поділіться, будь ласка. Щоб не автобусом.
Заздалегідь вдячна 🫶
Обращеница• 14 июля в 10:43
Ответ дляВ танке
Так літом усюди бешенські ціни. Канікули ж.
Плюс в Німеччині зараз Євро 2024
Доктор Варвар• 14 июля в 10:44
Короче, дивіться румунські аеропорти, я минулого літа з Бухареста до Ліону летіла за 19 євро Віззейром
Доктор Варвар• 14 июля в 10:44
Ответ дляОбращеница
Плюс в Німеччині зараз Євро 2024
Сьогодні вже фінал
Единорог помог• 14 июля в 10:45
Ответ дляДоктор Варвар
це ви на сайті віззейра купували білети?
Доктор Варвар• 14 июля в 10:46
Ответ дляЕдинорог помог
Так
Обращеница• 14 июля в 10:58
Ответ дляДоктор Варвар
Сьогодні вже фінал
Так, але багато людей виїжджало з Німеччини саме щоб не бачити товпи фанатів + канікули. Дешева Німеччина в несезон
Штора с кисточкой• 14 июля в 11:03
Я літала з FlyOne, український екіпаж. В лютому ціни були приємні
Полонянка SexShop-а!• 14 июля в 11:13
FlyOne з Кишинева, тільки вчора дивилася ціни на вересень, без багажу як автобус в моєму напрямку, тільки в декілька разів швидше.