14 июля в 11:10

Перевізник Одеса-Дніпро, порекомендуйте!

Порекомендуйте, будь ласка, перевізника Одеса-Дніпро 🙏
Надійного та з працюючим кондиціонером.

Безліч реклами, але страшно встряти, якщо відмінять рейс, бо їду по справах і треба 100% приїхати. Чи приїдешь з чемоданами , а тобі скажуть, що кондер не працює - або їдьте так, або шукайте іншого. При 40С..
Хто їздив без пригод, поділіться контактами 🙏💐 вам буде ++ до карми, обіцяю))
vinika 14 июля в 11:11
Интерсити нет по этому направлению?
Ну що ви, мамо! 14 июля в 11:17
Ответ дляvinika
Интерсити нет по этому направлению?
Или поезда.
Ну що ви, мамо! 14 июля в 11:19
Есть ежедневный поезд и ещё один через день, ночные. Зачем перевозчик?
автор Ирина2580 14 июля в 11:22
Ответ дляvinika
Интерсити нет по этому направлению?
Немає начебто, я закачала додаток Укрзалізниці, там є 3 потяги, моніторю 5 днів і на усі 3 потяги немає жодного білета.
автор Ирина2580 14 июля в 11:30
Ответ дляНу що ви, мамо!
Проглядаю додаток залізниці - за 5 днів не зʼявлялось білетів. Знайома їздить цим напрямком ділиться в сторіс інсти, як вона виловлює білети- не легко, дуже заздалегідь. І працюючі кондери можуть бути рулеткою.
Я б краще якимось автобусом або спринтером. Таким)) перевіреним.
Бо без кондера не доїду, проблеми з тиском.
Гладиолус 14 июля в 12:05
Очень нравится, туалет, кондёр, кофе, чай вода, очень просторные сидения и ноги можно вытянуть. Брала VIP
автор Ирина2580 14 июля в 12:31
Ответ дляГладиолус
Це автобус? поділіться, будь ласка, контактами?
Гладиолус 14 июля в 13:35
Ответ дляИрина2580
Ссылку кинула. Автолюкс должна была прийти.
Гладиолус 14 июля в 13:35
Ответ дляИрина2580
автор Ирина2580 14 июля в 20:33
Ответ дляГладиолус
А вы ехали Одеса-Днепр? Жаль, сейчас нет этого маршрута у них((
Гладиолус 14 июля в 21:12
Ответ дляИрина2580
Я смотрела сегодня был маршрут. Смотря может какое число.
автор Ирина2580 14 июля в 22:27
Ответ дляГладиолус
Варианты только через пересадку в Киеве, типа Одесса-Киев + Киев-Днепр, прямого нет((