Хочу придбати пилесос Philips. Зупинила на моделі, що на фото 2. Модель, що на фото 1 зараз на акції, але я не впевнена, що мені потрібний акумуляторний пилесос. На фото 3 характеристики, практично, такі ж, як на фото 2, але ціна трохи вища. Хто розбирається у Philips, порадьте, будь ласка, модельку 🤔
Irina898989• 14 июля 2024
аккумуляторный пылесос лично как по мне супер! и при отключениях можно воспользоваться НО важно мощность ещё
ФсеСама• 14 июля 2024
Ответ дляhrystia
фото
Я купувала давно, в мене на самому пилососі, під назвою - 1800 w.
А за цим посиланням потужність вказана тільки в характеристиках, теж 900 w. 🤷
Посилання на мою модель.
ФсеСама• 14 июля 2024
Ответ дляhrystia
Дякую) Ви задоволені?
До нього в мене був 1600 w з мішком. То порівняно цей кращий. Треба витрушувати контейнер після кожного прибирання. Мию не кожен раз. В мене тільки 1 килим в квартирі. Мені його достатньо.
Я просто не впевнена в тих потужностях. Тому тут не підкажу.
ФсеСама• 14 июля 2024
ФсеСама• 15 июля 2024
Ответ дляhrystia
Це ручка від контейнера. А на самому пилесосі є ручка? Щоб зручно було переносити.
Це 2 в 1.
Якраз вона служить і для переносики теж.
В мене він більше 5 років