ХвилювАллочка• 14 июля 2024
Дніпро. шукаю житло
добрий день. шукаю житло для довгосрочної оренди. може є тут дівчата, які здають житло? дякую
ХвилювАллочка
• 14 июля 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дом, квартира, на какую сумму рассчитываете, район
дом або квартира. до 10-ки. лівий берег.
Глас_Народа• 14 июля 2024
Я точео знаю, що житла багато але є і мафія ріелторів нажаль...Бажаю Вам успіхів, все реально.
ХвилювАллочка
• 14 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
дуже дуже дякую
Українська Мрія• 14 июля 2024
На левом берегу на 10-ку очень много о личных предложений. Эта часть города дешевая
ХвилювАллочка
• 14 июля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
підкажіть будь ласка, на якому сайті дивиться? пропозиції через агенц і ю?