Тантрический кекс• Изменено 14 июля 2024
Якщо мама дітей планує на постійне прожив закорд, навіщо діти вчаться онлайн
В Україні?
За підтримки викладачів швейцарського університету PHZ, IIS та Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації, створено першу ліцензовану гімназію безкоштовної онлайн освіти IIS-GPT!
Ліцензована гімназія безкоштовної онлайн освіти IIS-GPT - це благодійний проєкт
Міжнародної інноваційної школи (МІШ, IIS). Після закінчення Ви отримаєте офіційні документи про освіту єдиного державного зразка МОН України!