Вічний двигун• 14 июля 2024
Хто живе в модульному будинку?
Які рлюси і мінуси?
На що варто звернути увагу при купівлі.
Є територія, житт не має де.
Роздивляюсь купівлю модульного будинку
На що варто звернути увагу при купівлі.
Є територія, житт не має де.
Роздивляюсь купівлю модульного будинку
ЗаведУющая• 14 июля 2024
У меня сестра жила. Но в модульном, которые волонтеры ставили. Не знаю, каким вы интересуетесь.
Додекаэдр• 14 июля 2024
Вони ж різні є,вибирайте під ваш бюджет та функціональність,зараз світло і вода то розкіш
Вічний двигун
• 14 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
В мене знайомі в оренду здають. Така краса. Я б в такому жила
А як там зимою?
Вічний двигун
• 14 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
В том то і проблема, що різні.
І не зрозуміло,які кращі
Мяо мой мяо• 14 июля 2024
Ответ дляВічний двигун
А як там зимою?
Тепло. Не впевнена правда як опалюється. Мабуть електрика. Не знаю точно
Анонім-ка• 14 июля 2024
В мене не модульний, а каркасний. Теж саме. Різниця лише в тому, що що наш каркасник будувався на місті. Стіни осб. І зовні, і всередині. Між ними мінеральна вата. Зовні по стіні сайдинг. Всередені по стіні с осб прокладений гіпсокартон. Товщина стін 10 см. Є рекуперація. Отоплюємся і охолоджуємся кондиціонером. Площа 57 кв м. Цей будинок не промерзає так швидко і глибоко, як цегляний, чи газобетоновий. І прогрівається за мить. Весь будинок на електриці. На даху сонячні панелі. В будинку інвертор і акумулятори. Сонця у нас валом, бо це одеська область. Якщо і нема, то акумулятори зберуть електроенергію з мережі. Ще є генератор на газу.
Вічний двигун
• 14 июля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Дякую за розгорнуту відповідь.
Підкажіть,які ви бачите мінуси?
На що варто звернути увагу?
Підкажіть,які ви бачите мінуси?
На що варто звернути увагу?
Анонім-ка• 14 июля 2024
Ответ дляВічний двигун
Дякую за розгорнуту відповідь.
Підкажіть,які ви бачите мінуси?
На що варто звернути увагу?
Підкажіть,які ви бачите мінуси?
На що варто звернути увагу?
Якщо зроблять не криво, то мінусів немає. До речі, в Фінляндії дуже росповсюджені каркасники. Тільки стіни там 15-20 см. Бо це північ. Для Одеської області 10 см це з головою. Навіть для Київської. Але, якщо сильно мерзнете, то можна і в Одеській області робити 15 см.
А! Пригадала мінус. Треба було подумати про звуко ізоляцію. Але у нас грошей було в обріз. Тепер доводиться гучно не пердіти і не матюкатися голосно. Бо може бути чутно. А у нас тут ділянки маленькі і сусіди дуже близько.
Вічний двигун
• 14 июля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Дякую
СпайдерВумен• 15 июля 2024
Ответ дляАнонім-ка
возможность поставить солнечные панели это сейчас очень ценно)) на своем участке можно огранизовать почти полную автономность.это прекрасно.
а как с канализацией? септик вывели?