Голубая фишка• Изменено 14 июля 2024
Життя в «євродвушці». Комфортне?
Поділіться досвідом життя в квартирі, де кухня та вітальня обʼєднані і є окрема спальня. Для пари. Ми вже дорослі, в середньому 50 рочків. Все життя жили у 2к квартирі. Кожен собі в окремій кімнаті займається своїми справами, якщо потрібно. А як воно коли одна кімната фактично велика кухня? Розглядаємо хорошу квартиру, але цей нюанс зупиняє.
ЯяяКакаджамбо• 14 июля 2024
Мені дуже зручно, нам по 44, дочка живе окремо. Коли приїжджає, спить на дивані у кухні - студії. Вдома були дві спальні, але тоді дочка жила з нами.
Мала на увазі дома, до війни. Зараз в іншому регіоні купили євродвушку. Двокімнатні класичні не розглядали, мені вони незручні, ми звикли до кухні - студії
ПироженкА• 14 июля 2024
Норм, абсолютно, якщо кв велика. Ну тобто велика вітальня з кухнею. Ніхто нікому не заважає
З вишневого садка• 14 июля 2024
Ми вдвох частіше тусуємся в вітальні, хоча є ще дві кімнати. Але окремі кімнати це окремі кімнати і я б від кімнат не відмовилась, навпаки не вистачає третьої.
Хомо_сапиенс• 14 июля 2024
Если намерены готовить ,запах по в помещении и одна комната ,это не две ,сами думайте
МаксХмара• 14 июля 2024
Для 50 рочків норм варіант
З вами ж нема малих дітей і, відповідно, потреби у великій площі
Байрактара• 14 июля 2024
Ми мама з сином. Я живу на кухні, син в кімнаті. Не дуже зручно. Але цю квартиру нам подарували. Тому ми дуже раді.
ЯяяКакаджамбо• 14 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Але ж автор з чоловіком, вони, мабуть, живуть разом. Принаймні, у нас так
Голубая фишка
• 14 июля 2024
Ответ дляПироженкА
Ну як велика. Сама квартира невелика, 58 м., не новобудова. А кухня разом з вітальнею десь 25.
Хвігура мічти• 14 июля 2024
Якщо вам потрібні дві окремі спальні, то в євродвушці буде не зручно.
ПироженкА• 14 июля 2024
Ответ дляГолубая фишка
А яка в них витяжка вмонтована? От на цьому не варто економити
Голубая фишка
• 14 июля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Так, я готую вдома, в основному їмо домашню їжу, рідко доставки або заклади.
Голубая фишка
• 14 июля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Саме так) Я і чоловік. Чоловікові пофігу, він невибагливий і як багато хто з чоловіків не хоче брати на себе відповідальність під соусом «аби тобі було добре тож вирішуй»
Несу пургу• 14 июля 2024
Хлопець колишній жив в такій квартирі. Я працюю вдома, він також. За комп´ютером. За таких обставин я би не жила в такій квартирі. Бо для нього окрема кімната- спальня-робоче місце, а для мене не було б місця, бо кімната ’кухня плюс вітальня’ не є нормальною окремою кімнатою, до того ж там диван, і місця для мого комп´ютера і стола немає.
Вважаю така квартира для одного, максимум мама одиначка і маленька дитина.
Але, звісно, це краще, ніж взагалі нічого. Краще так для початку, ніж з батьками чи в гуртожитку.
ЯяяКакаджамбо• 14 июля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Як на мене, нормальний розмір
квартири на двох. В нас 62 кв
ЯяяКакаджамбо• 14 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
Для пары нормально. Мне с мужем и в 1к было комфортно
Мені в 1 кімнатній було некомфортно, все ж іноді хочеться побути окремого не сидіти при цьому на стільці
Голубая фишка
• 14 июля 2024
Ответ дляПироженкА
Чесно, не знаю навіть. Наче звичайна витяжка на вигляд. Ось з рекламного фото шматочок, сорі за якість
Голубая фишка
• 14 июля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Мне 50. Категорически нет
Можете обґрунтувати Вашу позицію?
З вишневого садка• 14 июля 2024
Ответ дляПокращена
евродвушка це коли 2 маленькі спальні та велика кухня-вітальня
це євротрьошка
Колишня муза• 14 июля 2024
Ответ дляПокращена
Нет, это как автор описала. Комната + кухня-гостинная со спальным местом
Личко Невеличке• 14 июля 2024
А що може бути не зручно? Особливо, якщо велика кухня з залом. Мені здавалось, всі давно вже відійшли від того старого тренду: окремо кухня і окремо зал. Тим більше вас двоє.
Без образів• 14 июля 2024
Не хочу вас расстраивать, но это называется однушка.
Так только риэлторы эти однушки называют, чтоб подороже слить.
Чебураха з перцем• 14 июля 2024
Вам а 50 + вместе уже не интересно? Просто понять не могу вот было у Вас 2 комнаты и? Вы каждый в своей комнате жили и спали? Или как было?
Я_канеша_извиняюсь• 14 июля 2024
Мені подобається, коли вітальня обʼєднана з кухнею. У кожного своя спальня, але любимо збиратись разом у вітальні. До того була квартира з окремою кухнею, то я там реально сама тусила часто, поки готувала
Без образів• 14 июля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Смешно) у вас ремонт какой давности? Уже давно такого нет, если сделать новый ремонт с нормальной вентиляцией и вытяжкой.