Фіфачка• 15 июля в 08:58
Постельное можно взять у проводника?
Ехать днём, не взяла постель.
Думаю можно ли потом взять в вагоне и сколько сейчас стоит?
Фісташкова кава• 15 июля в 09:00
Да, брали, поезд Хелм - Днепр, ехали до Киева, муж платил, суму не подскажу
Мона Лиза• 15 июля в 09:01
Нам отказала проводница. Бегали на остановке, покупали билетик именно на постельное
Фіфачка
• 15 июля в 09:01
Ответ дляФісташкова кава
Спасибо
Фіфачка
• 15 июля в 09:02
Ответ дляМона Лиза
Как интересно)
Леся Українка• 15 июля в 11:27
Ответ дляФісташкова кава
в цену билета входит постель, я покупаю Хелм-Ковель- постель входит
Фісташкова кава• 15 июля в 12:01
Ответ дляЛеся Українка
Ще раз почитайте текст автора,: вона пише коли відразу не взяла постіль, тобто зняла галочку при купівлі білета, а тепер передумала
Леся Українка• 15 июля в 12:10
Ответ дляФісташкова кава
ще раз перечитайте кому я відповідала
Фісташкова кава• 15 июля в 12:13
Ответ дляЛеся Українка
ще раз перечитайте кому я відповідала
Ви відповіли мені, на мій перший і другий комент в цій темі)
Леся Українка• 15 июля в 12:15
Ответ дляФісташкова кава
так, бо постіль входила в квиток, навіщо ваш чоловік ще купував??
Фісташкова кава• 15 июля в 12:17
Ответ дляЛеся Українка
Я при купівлі білета відмовилась від постілі, бо їхати вдень. Потім передумали вже в вагоні.
Леся Українка• 15 июля в 12:18
Ответ дляФісташкова кава
в потязі Хелм Дніпро немає змоги відмовитись, або ви їхали типа Київ Дніпро., но в міжнародному сполученні немає галочки.
Ви написали Хелм Київ
Фісташкова кава• 15 июля в 12:22
Ответ дляЛеся Українка
Ви написали Хелм Київ
Брали квитки в Києві на центральному залізничному вокзалі, нас спитали чи включати постіль, потяг денний, то мы відмовились. В чому проблема не розумію
Леся Українка• 15 июля в 12:29
Ответ дляФісташкова кава
тут незнаю, в додатку немає змоги .