ОхиИВздохи• 15 июля в 11:42
Поезд в такую жару
Предстоит поездка, в вагоне нет кондиционера. Мне уже страшно, как там не дать дуба. Кто недавно ездил,как спасались?
Оксана -1f11• 15 июля в 11:44
Нещодавно їздили, у квитках та на сайті було написано, що немає кондиціонера, але по факту він працював.
СкокоМнеДадите• 15 июля в 11:44
Співчуваю, не їхала би без крайньої необхідності або шукала варіанти, можливо, автобусом з кондиціонером буде краще.
ДА да да• 15 июля в 11:45
На днях была тема про то, как яжемать с попугаем на верхних полках планировала закрывать окна, а то дитятко продует. Надеюсь вы не пересечетесь)
ОхиИВздохи
• 15 июля в 11:45
Ответ дляОксана -1f11
Вам пощастило. В мене ще й плацкарт, там мені здається ніколи кондиціонерів не було
Оксана -1f11• 15 июля в 11:46
Ответ дляОхиИВздохи
Теж був плацкарт, причому і туди і назад, і кондиціонер працював, так що може і Вам пощастить.
Дадосвидания• 15 июля в 11:48
Ответ дляОхиИВздохи
Спасайтейсь ві жарт як можете. Можливо візьміть пляшку замороженої води. Багато пийте. Обтирайтесь вологим рушником. Можливо намочіть простинь
Налитое яблочко• 15 июля в 11:49
Це жах
Колись так їхала, то можна здуріти
Весь час ходила обливалась, їхала ще 2 доби
Колись так їхала, то можна здуріти
Дружная семейка• 15 июля в 11:50
На днях їхали,було неймовірно душно й жарко поки не рушили, і на на зупинках, а там далі вітерець гуляв і було норм, а під ранок навіть трохи прохолодно.Але вікна ніхто не зачиняв Теж плацкарт без кондиціонерів
Свідок Перемоги• 15 июля в 11:51
Главное, чтобы можно было открыть окна и не было вечно мерзнущих теток.
Удачная• 15 июля в 11:52
Ответ длягодовасик
боже, це душегубки, співчуваю
Там навіть зимою душегубка
Удачная• 15 июля в 11:53
Ответ дляДА да да
Та толку от открытых окон?
годовасик• 15 июля в 11:55
Ответ дляСвідок Перемоги
при чому тут вічно мерзнучі. Потік повітря навіть би й теплого зі швидкістю 22 м/с (шв потяга) теж може наробити біди. Протяг це страшно.
Шторм - 25 м/с ( 90 км/час) - вітер валить дерева, руйнує будинки.
Дружная семейка• 15 июля в 11:56
Ответ дляУдачная
Та толку от открытых окон?
Сквознячок гуляє від руху поїзда, не так жарко Минуле й це літо катаюсь в найдешевших вагонах, то якщо вікна відкриті то можна жити.
Свідок Перемоги• 15 июля в 11:56
Ответ длягодовасик
Вот об этом я и говорю. В плюс триста сидеть с закрытыми окнами без кондиционера - это ад. Но всегда найдется кто-то, кому сквознячок - это ужас и кошмар. А все остальные при этом страдают.
Любовь Калистратовна• 15 июля в 11:57
Ответ длягодовасик
А задуха - то прекрасно, так? Думаєте може з потяга видути?
ОхиИВздохи
• 15 июля в 11:57
Ответ дляДружная семейка
У вас був нічний потяг? На нічному пам´ятаю їздили на відпочинок до Одеси, так дійсно можно було пережити, а зараз буду їхати вдень, в саму спеку
Купи слона• 15 июля в 11:58
Ми цієї ночі їхали з дитиною на одній поличці! в плацкарті, вікно поруч аварійне, яке не відкривається. Думала, що не доїду, але вночі було легше, і всі вікна були відчинені. Беріть багато води та віяло, можна намочити підковдру. Поїздка була спонтанна, раділа і такому квитку, бо швидко розбирають.
годовасик• 15 июля в 11:58
Ответ дляСвідок Перемоги
в плюс триста, думаю, ніхто сидіти не буде.
і мова не про сквозняЧОК, а про ШТОРМ. Сковзнячок як ви сказали добре якщо сидиш в 10 м від нього і в стороні, а не в тебе над головою тобі в лице.
Дружная семейка• 15 июля в 12:00
На Київ денний, з Києва вечірній. В той вечірній вже заходиш як в сауну, бо за день там зашкварило все на сонці, але як рушить легше стає.
Свідок Перемоги• 15 июля в 12:00
Ответ длягодовасик
Вы чего от меня хотите? Я свое мнение высказала. Боящиеся сквозняка в такую жару невыносимую - это для меня и для остальных в вагоне проблема.
Любовь Калистратовна• 15 июля в 12:01
Ответ длягодовасик
Ви хоть не їздите потягом? Щоб не зустрітися часом.
годовасик• 15 июля в 12:04
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
задуха звісно, не прекрасно, але розкажете як вам з запаленням троїчного нерва і з перекошеним лицем після такого ’сквознячка’.
Вся проблема в тому що для нашої держави, ще з часів срср життя людини - ніщо і ніхто не піклувався про комфорт, зручність, достойне відношення до людини. Звідси й вагони-душегубки, відсутність туалетів, ремонти в туалетах в будь-якій держ установі, ями на дорогах - а, для лохів і так сойдет, метро яке вже 300лєт будують на троєщину,.. та писати можна довго...
Дружная семейка• 15 июля в 12:05
Ответ длягодовасик
Це, може, не на всіх так впливає, мені сквознячок той норм і на верхніх і на нижніх полицях в таку спеку, навіть якщо на верхній і прямо на мене дує, а з дітьми якось їхали, підлітки, то вони навіть сварилися, хто буде їхати на тій полиці де над головою в лице дме. А от з закритими вікнами дуже погано перенесла б.
годовасик• 15 июля в 12:06
Ответ дляСвідок Перемоги
хочу щоб ви зрозуміли що не для всіх ’скознячок’ це добре. Просто ви з наслідками ще не стикнулися
годовасик• 15 июля в 12:07
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
а то шо?
Свідок Перемоги• 15 июля в 12:08
Ответ длягодовасик
Сидите дома, если боитесь. Весь вагон не должен страдать из-за вашего страха.
годовасик• 15 июля в 12:09
Ответ дляСвідок Перемоги
чого б це?? Бо ви так сказали? не забагато на себе берете?? І шо, у вас при посадці в потяг фейс контроль флаштовуєте і не пускаєте таких боязких??
Весь вагон най свої вікна відкриває.
Свідок Перемоги• 15 июля в 12:14
Ответ длягодовасик
Весь вагон най свої вікна відкриває.
Вот поэтому еду и спокойно открываю окна. Кто от этого при смерти, в ужасе - это его проблемы 😉
годовасик• 15 июля в 12:16
Ответ дляСвідок Перемоги
бажаю щоб вам також так сказали коли ви будете присмерті. все як ви замовляли.