Мюллерная• 16 июля в 06:37
Вам нравиться подолгу 4-6 часов в день кататься на троллейбусе?
Результат:
вже голосів:
33 (80.49%)
Нет
8 (19.51%)
Нравиться
Все питаю зарання• 16 июля в 06:39
Мне вообще не нравится ездить на троллейбусе, особенно в такую жару
Золота орда• 16 июля в 06:41
Это надо иметь психические расстройства, чтобы часами кататься на троллейбусе
Біток чи ефір?• 16 июля в 06:48
Очень. На 800 грн, подаренных мужем на ДР, можно норм на тралике покататься.
Снідаю авокадо• 16 июля в 06:52
Александра, я вас уже забанила чтобы не видеть дебильных тем. Так вы с анонима пошли
Мама Карло• 16 июля в 07:00
Ответ дляЗолота орда
Вы правы. У друзей ребенок аутист, постоянно катают его на троллейбусе, очень это любит.
Тень льва• 16 июля в 07:01
Ми з подругою школу прогулювали в тролейбусі. Маршрут тролейбуса по колу, так пару кол і можна йти додому.
Зараз їжджу на машині
Біток чи ефір?• 16 июля в 07:17
Ответ дляТень льва
Зараз їжджу на машині
А сейчас работу прогуливает?
Завжди мало• 16 июля в 07:19
Ответ дляніколи такого не було
Нравилось, когда школу прогуливала 😁
Автор теж прогулювала, судячи з її грамотності
Люблю порядок• 16 июля в 08:15
Ответ дляТень льва
Зараз їжджу на машині
А что со школой не так было, что лучше троллейбус? Меня школа вообще не напрягала. А в тралике укачивало .
Пенек Возмездия• 16 июля в 09:45
В моем районе города нет троллейбусов. А в другие районы города езжу крайне редко
Тень льва• 16 июля в 10:14
Ответ дляЛюблю порядок
У нас у школі не було тренду на навчання, хто більше прогуляв той і молодець
Люблю порядок• 16 июля в 18:06
Ответ дляТень льва
Як склалося ваше життя? У моєї доньки також такий тренд. В школу ходить,але відчуття,що катається на тролейбусі.
Тень льва• 16 июля в 21:25
Ответ дляЛюблю порядок
Ви знаєте, на диво я вигребла. Але були всі шанси зависнути з компанією з пивом під ларьком.
Мама допомогла мені закінчити університет, просто за все платила.
Я все життя хотіла працювати у школі вчителем праці або молодшої школи, це дивно, але так.
Я працюю в позашкільній освіті, веду гурток, люблю цю роботу. Багато займаюсь рукоділлям. Вишиваю, роблю квіти з тканини, зараз опановую соломоплетіння.
Але відчуваю ту прогалину, що не мала нормального освітнього процесу. Шкодую, що так сталося
Головне їй знайти своє, те що подобається. Бажаю успіху вашій донечці.