16 июля в 23:04

Дівчата, які пішли на танці, які зміни за собою помітили?

nutty 16 июля в 23:06
Грижа в попереку стала більше боліти
nutty 16 июля в 23:08
І чого вам смішно?
НаБалКоніХодять 16 июля в 23:08
Постава покращилась і хода більш плавною стала. Але впевненість в собі та сексуальність так і не отримала😅
Гуру троллинга 16 июля в 23:16
Як в таку жару ще можна чимось таким займатися
НаБалКоніХодять 16 июля в 23:19
Ответ дляГуру троллинга
Якщо в залі є кондиціонер, то там і жити можна
Гуру троллинга 16 июля в 23:19
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так туди дійти треба, і назад
Я инженер, меряю от 1 16 июля в 23:22
Никаких, как была дуб-дубом, так и осталась.
Но, благодаря очень хорошей тренеру, благодаря её урокам не только танцев, но и стречинга/пилатеса, потом самостоятельно дома смогла собрать комплекс любимых упражнений и начала заниматься йогой.
Так что любые тренировки это большой плюс.
НаБалКоніХодять 16 июля в 23:22
Ответ дляГуру троллинга
Так туди дійти треба, і назад
Не знаю як Вам, але мені на вулиці в тіні краще ніж вдома на 16 поверсі на сонячній стороні.
Барабасиха 17 июля в 06:32
Ответ дляnutty
Грижа в попереку стала більше боліти
У сестри навпаки. Вона звикла жити з болями від гриж. А тут прийшлося відволіктися від сидячої роботи і ходити, багато ходити. Перші дні вона просто падала з ніг. Через тиждень спина перестала боліти
nutty 17 июля в 06:34
Ответ дляБарабасиха
Які в неї танці?
Барабасиха 17 июля в 06:37
Ответ дляnutty
Які в неї танці?
Та взагалі не танці. Вона вела сидячий/лежачий спосіб життя. А тут прийшлося днями просто рухатися - ходити, на свіжому повітрі. Багато ходити.