Давно без алко• 17 июля в 22:31
Міжреберна невралгія
Біль ниючий коли вдихаєш і кашляєш, вже півдня таке, почалось на рівному місці. Біль точечний, там де серце. Якщо не відпустить, то звичайно що піду до лікаря.
Хто стикався з таким? Як лікували?
Викривлення постави або остеохондроза наче не маю
Хто стикався з таким? Як лікували?
Околовита• 17 июля в 22:34
О, только недавно такую же тему создавала. Пила ибупрофен(не особо помол) и кого-то уже мучилась,врач выписывал неовитам. Неделю где-то боль была
Апофиозная• 17 июля в 22:34
у мене через стрес таке було. Обійшла купу лікарів. Кардіолог порадив для визначення дійсно чи це невралігя використати свічки з деклофенаком, краще деклоберл. Якщо біль зникає, то свічки обезболюють і це невралгія, якщо ж щось інше - серце, може підшлункова навіть так віддавати чи шлунок, то біль залишиться.
Давно без алко
• 17 июля в 22:35
Ответ дляАпофиозная
а якщо нимесіл просто випити? і провести такий тест
Давно без алко
• 17 июля в 22:35
Ответ дляОколовита
ви нервували перед цим?
Околовита• 17 июля в 22:36
Ответ дляДавно без алко
ви нервували перед цим?
Да. Я вообще последний год в постоянном стрессе живу
Апофиозная• 17 июля в 22:36
Ответ дляДавно без алко
я не знаю, я такого не робила. Взагалі при невралгії я колола деклофенак ну або ж свічки. Мені допомагало
Давно без алко
• 17 июля в 22:36
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У мене було таке,пройшло, раз в місяць десь буває як перенервую
прям такі ж симптоми як я написала? бо злякалась що серце може бути
Давно без алко
• 17 июля в 22:36
Ответ дляАпофиозная
ну в мене біль не заважає робити свої справи, просто на фоні він
Апофиозная• 17 июля в 22:38
Ответ дляДавно без алко
він мені не дуже й заважав, я хотіла діагностувати, що зі мною. Боялася, що серце. Деклоберл же не тільки біль знімає. Мені його приписували, коли була міжреберна невралгія після спортзалу - м´яз так потягнула, що дихати не могла.
Латвийские_Номера• 17 июля в 22:43
Ответ дляДавно без алко
Випийте,німісіл гарно допомагає
Давно без алко
• 17 июля в 22:47
Ответ дляЛатвийские_Номера
Випийте,німісіл гарно допомагає
та мені не сильно болить, просто вище робили тест, якщо обезбол допомогає значить точно неврологія
Мама Чели• 17 июля в 22:57
У мене був біль на вдих після ковіду. Лікар прописав уколи з ампулою Олфен, це протизапальне. 1 укол на день внутрішньом´язово. Днів 5, допомогло
ПлюшкамиБалуюсь• 17 июля в 23:05
Ответ дляДавно без алко
Ну схоже ,просто боліло дуже в районі серця від нервів
Сусановна• 17 июля в 23:22
Серату прописывали и мазь о обезбаливающию ну и отсутствие тренировок на несколько недель
Давно без алко
• 17 июля в 23:34
Ответ дляСусановна
мазь типу меновазін? які аналізи вам призначили, що це дійсно неврологія?
Сусановна• 17 июля в 23:41
Ответ дляДавно без алко
Что-то м диклофенаком
Анализы не назначали, я к хирургу на осмотр ходила, думала на тренировке что-то повредила
Он сказал, что мне надо было идти к неврологу и выписал лечение, анализов не было.
Давно без алко
• 17 июля в 23:43
Ответ дляСусановна
Что-то м диклофенаком
дякую. Трохи заспокоїлась, як раз абонемент в зал закінчується, добре що не купила, бо перерву зроблю))
Телефон Рубика• 17 июля в 23:48
В мене була якась невралгія після запалення легенів. Запалення було в області серця і невралгія там же, дуже болісна, не те що ворушитись, дихати больно було, а лягти зовсім не могла бо біль посилювався, спала напів сидячі по годинці. Німесіл біль робив легшим, але ще щось таке робив що я деякі крупні сосуди відчувала як журчить, брр. І ще стрьомно якось бо не розумієш то серце болить чи плеврит чи нерви, добре ще в лікарні була, робили рентген (плановий після запалення), прослуховували і невролог підтвердив діагноз.
А ще було защімлення мʼязів, то коли на витягнутих руках щось підіймати чи опускати або на йозі скрутка невдачна. То є так раз і біль вштрикнула, то трошки інша біль, теж больно дихати, і ще легше від того причина ясна знаєш від чого болить. Діклофенак таблетки знімає нормально, днів три і вже не болить.
Латвийские_Номера• 18 июля в 10:32
Ответ дляДавно без алко
Ну так воно і є