18 июля в 14:38

Щось мені не щастить з інтернет покупками((

Щось останнім часом не щастить з покупками через інтернет ((
- Замовила костюм і спідницю- не гарно сіли і повернути не можна, бо зрізала біоки
- Повелась на рекламу арахісові пасти ( всі так розхвалюють), а мені вона ну ніяка
-замовила парфуми( добре що хоч пробники)- з 4 шт, тільки один аромат норм
- для дитини одяг замовила - маленький 😫😫😫
Єдине, що сподобалося- це замовлення з Сінсея для чоловіка: шорти за 279 грн і футболка за 130 виявились нормальної якості і плюс ще була безкоштовна доставка і знижка -100 грн
Короче, нічим себе порадувати…
Зараз хочу аерогриль і павербанк вибрати, але знову боюсь, що буде якесь ГЕ..
А як у Вас справи з інтернет замовленнями ?
Що класного купили ?
ДинамоКит 18 июля в 14:40
Покупайте с примерками
автор Чу Ча 18 июля в 14:41
Ответ дляДинамоКит
Покупайте с примерками
Не можу
Маю двох маленьких дітей+ці відключення світла, не вирватися на шопінг
Домашка 18 июля в 14:41
Тоже непруха. Але я не опускаю руки. Буває. Це все дрібниці
Винник 18 июля в 14:41
ничего критичного - это все опыт
бирки теперь срезать не будете
паста не ваш продукт
рукиЖимолости 18 июля в 14:41
Автор, Вы живете в селе/маленьком городе и не можете пойти в реальный магазин?
автор Чу Ча 18 июля в 14:42
Ответ дляВинник
ничего критичного - это все опыт
бирки теперь срезать не будете
паста не ваш продукт
Згодна )) просто дуже прикро. Одяг гарний, але от якось на мені не то пальто ))
автор Чу Ча 18 июля в 14:42
Ответ длярукиЖимолости
Маю двох маленьких дітей, не вирватися в магазин
Organic 18 июля в 14:42
Одяг і взуття не замовляю в інтернеті.Не моє це.А техніку і побутові речі замовляю.Наче ніяких проколів не було.
Винник 18 июля в 14:43
Ответ длярукиЖимолости
я живу в большом городе и не хожу в магазин - мне проще вернуть чем тыняться по тц
автор Чу Ча 18 июля в 14:43
Ответ дляВинник
Це теж одна з причин + націнки скажені в офлайн магазинах
ШанельКуКу 18 июля в 14:44
Ответ дляЧу Ча
Не можу
я вас разочарую, эти шорты за месяц так скатываются. противно в руки брать
Винник 18 июля в 14:47
Ответ дляШанельКуКу
не знаю, детям беру - носится отлично
Агент Пинкертона 18 июля в 14:48
Замовляю все он лайн. Від взуття до білизни і косметики.
В магазині років 7-8 нікого не купляла.
Мию чакри щоденно 18 июля в 14:50
Замовила з китаю гачки і зволожувач-аромадіффузор. Крючки ок, а та херня не працює, світиться гарно,але не випаровує... не люблю інтернет-покупки,мені треба помацати
Мию чакри щоденно 18 июля в 14:51
Арахісова паста взагалі важка на підшлункову і печінку, раз взяла в магазині-всім було погано від неї,не наш продукт
Жменятко 18 июля в 14:55
Ответ дляЧу Ча
Не можу
На почту вы можете вырваться, а на почту (наложкой )и там примерять нет?
Жменятко 18 июля в 14:56
Ответ дляЧу Ча
Фото покажите
Не так надели,не с той обувью,не поглажено, не та причёска!
автор Чу Ча 18 июля в 15:01
Ответ дляШанельКуКу
Він вже ходить місяць в них-норм
За цю суму взагалі не шкода
автор Чу Ча 18 июля в 15:02
Ответ дляМию чакри щоденно
В мене її 4 коробки по 250 грам
Куди тепер її ?((
автор Чу Ча 18 июля в 15:02
Ответ дляЖменятко
Замовляла на поштомат , що під домом
Жменятко 18 июля в 15:03
Ответ дляЧу Ча
Замовляла на поштомат , що під домом
Тоді зрозуміло
Можливо все ж таки фото буде?Щось дівчата порадять
Король дивана 18 июля в 15:16
Все що купила не те - продаю, забирають. Не бачу проблеми
сою не люблю 18 июля в 15:23
Павер-банк в комфі брала в неділю, 600 грн на 20 тисяч і ще й розстрочку на 10 місяців через приват оформила. В них можна і через інтернет замовити.
Арахісова паста фігня, мені теж не сподобалася взагалі, масло масляне.
З Сінсей в мене, навпаки, негативний відгук, замовляла 3 футболки одного розміру, прийшли всі три абсолітно з різними замірами.
Дітям краще замовляйте більше по розміру, я завжди так роблю, так хоч на потім буде.
А за спідницю звичайно печально, але я тепер одяг тільки наложкой замовляю.
Король дивана 18 июля в 15:42
Покажіть фото, може можна все виправити.
Маслотом пасту замовляли? Я теж була розчарована(((
Файна_зупка 18 июля в 15:47
Ответ дляМию чакри щоденно
Я її люблю. Але за раз їм тільки чайну ложку її з вівсяномлинцем і бананом.
А так да, якщо більше їсти - не добре від неї.