Поділіться, будь ласка, офіційним сайтом Bluetti в Німеччині. Хто замовляв там, як вам ?
Марфа Українівна• 19 июля в 11:15
Я купувала окремо батарею літіонну і інвертор .
В результаті в 2 рази дешевше ніж блуеті + можна масштабуватися з часом .
naxodki_youtube• 19 июля в 11:55
якщо будете замовляти форвардером, то гляньте тарифи NPшопінг - вони тимчасово на важкі товари типу генераторів дають хороший тариф.
Марфа Українівна• 19 июля в 11:58
Ответ дляKot-2e6b
Якої фірми купували?
Батарею від Volkswagen , одна секція на 6 кіловат . Це десь 14т грн . + інвертор на 5 кіловат - це ще 15т грн .
Підключили всю квартиру , вистачає на все . Швидко заряджається .
А за ці гроші блуеті максимум на 1,5 кіловата купите , а у мене 6 кіловат (+можна докупити ще секцію батареї )
Ответ дляМарфа Українівна
Величезне дякую!
А шо сталося?• 19 июля в 13:13
Ответ дляМарфа Українівна
Швидко заряджається, це який приблизно час? Бо зі світлом в 2 години взагалі не знаю чи є сенс щось купувати
ДелиВерка• 19 июля в 16:45
Ответ дляМарфа Українівна
Мікрохвильовку можна підключити?
ДелиВерка• 19 июля в 16:46
Ответ дляnaxodki_youtube
Головне це розмитнити , а не вага.Везти НП - це платити величезний податок
Марфа Українівна• 19 июля в 18:31
Ответ дляДелиВерка
Мікрохвильовку можна підключити?
Звісно !
Та ж всю квартиру підключили . І я просто розраховую навантаження . Наприклад якщо включена мікрохвильовка і кондиціонер , то вже кавову машину не включаю . Типу до 5кв одночасно не користуюся всіма приладами . Але світло , холодильник , котел - це постійно працює і я не заморочуюся
Марфа Українівна• 19 июля в 18:32
Ответ дляА шо сталося?
Саме я заряджаю раз на день . За 2-3 години приблизно йде повна зарядка . А розрядаю я цілий день . Але можна налаштувати і по іншому .
Ответ дляМарфа Українівна
напишіть моделі пліз, думаю їхать в Німеччину по справах куплю
Марфа Українівна• 21 июля в 18:47
Ответ дляKsu160576
Не можу сказати , вам підійдуть любі