Фаріон у важкому стані. Замах стався на Масарика,3. Був вистріл у скроню. Стрільця бачили сусіди, був у рукавичках і зброя була без глушника.
Семицветка• 19 июля 2024
Ответ для@ альонка@
Серйозно? Це примітивно,порівнювати людей
Отнюдь. Когда я прочла про Скрябина , рыдала навзрыд прямо в междугороднем автобусе. А фарион как-то, вообще, не тронула. Хотя насилие не люблю, в принципе.
Ответ дляGirlSuper
Ну просто так замах на життя ??
Подумайте чому
Може забагато говорила
Подумайте чому
Може забагато говорила
То на Україну замахнулася рашка не просто так?Можливо знову ж таки недолуго порівнювати вбивства замахи і в цілому садизм? Це все є ненормально
Ответ дляByretta
А ви чому Альонка,а не Оленка?Пані Ірина казала ж,що Альонки то на Росії, а у нас Оленки
Батька мого запитайте, я ім´я собі не вибирала.
Дева Мария• 19 июля 2024
Ответ дляByretta
😂😂😂И не поспоришь
Ответ для@ альонка@
Ваш вже на фронті?Навчилися жінок відправляти?
Так,я за Україну і за українське все українське! Особисті це те,що вдома, у мене особисто в суспільстві для мене тепер російської не існує. А ваш вибір залишайте за кордонами української України.
Что для вас существует или нет-это все дома у себя, есть закон и он один для всех и вы его обязаны соблюдать. А скажет стрелявший-для меня Фарион зло, она моего брата на передовой оскорбила-его отпустить, потому что у него это личное? И с границами поосторожней, а то была уже Германия для немцев.
Ответ дляGirlSuper
Альонка
У Альонки був в родині Антон, який був російськомовним,до 2019..потім вивчив українську і полюбив степ та Чорне море,в березні 2022 рашистське лайно вбило 27 річного українця, командира взводу,морський піхотинець захищав Маріуполь, 7 діб без їжі, без допомоги. Багато побратимів вже приєдналося до небесних воїнів, синів матерів, яким раніше було всерівно на те,що зараз ненавидять. Не переконуйте тих,хто втратив, що з ними щось не так ,не так з тими,хто не втрачав.
Тому так,для мене замах,вбивства це жах ,це те,що ні з чим не зрівняти.
Will_Be...• 19 июля 2024
Ответ для@ альонка@
Мой, многодетный, русскоязычный - да, под Липцами сейчас, а Ваш?
Ответ дляByretta
Так зараз можна без проблем змінити ім´я)))
Завтра піду змінювати
Ответ дляGirlSuper
Можна писати скільки завгодно лайки / смайли говорять самі за себе
Так як і 75% тих хто голосував за теперішнього президента? Вони не помилились?
Ответ дляGirlSuper
Та ні
ви що
То батько винен
ви що
То батько винен
Не винен .Я йому вдячна за виховання
Ответ дляWill_Be...
Мій хто?
Ответ для@ альонка@
Да, 75% пролетели, понятно. А что он вам, 25% -ным, не так сделал-на колени не стал, Минские не выполнил, стрелять не прекратил, от войны не уклонился, на украинском языке соловьем заливается, везде помощь выбивает! Что не так?
Ось ті ,що під моїм коментарем поставили рука-лице ви хоч зрозуміли,що дитина загинула? Чи вам совість залізла в п´яту точку?
Надіюсь, що то тварі рашисти а не українці.
Ответ дляprospero
А все так ,все добре, чого і вам бажаємо.
Ответ для@ альонка@
Эти рука-лицо это исключительно ваш результат, вы сделали так, что сочувствие к человеческой трагедии, эмпатия наткнулись на границы, выстроенные вами. Вам есть о чем задуматься.
Ответ дляprospero
Удалено администрацией...