Фаріон у важкому стані. Замах стався на Масарика,3. Був вистріл у скроню. Стрільця бачили сусіди, був у рукавичках і зброя була без глушника.
Ответ дляprospero
Нет, вам не все равно, из вас ненависть хлещет, вам только дай волю, всех сгноите.
Так всіх,хто виправдовує агресію і вбивство
Ответ дляhelena123
Особливо як згадати її партійну молодість і тему дисертації
Це стосується майже кожного сьогоднішнього політика.
Ответ дляprospero
А вы судья и палач в одном лице, замечательно. Стрелок Фарион думал так же.
Ви виправдовуєте вбивства?
Will_Be...• 19 июля 2024
Ответ для@ альонка@
Мій хто?
Муж, сын, например... Если нет, может присоединиться к роте моего мужа, заодно, поможет криворожским мужчинам 40+, которые по украински только ’здравия желаю’ могут сказать, выучить украинский. Хотя, наверное, это не обязательно... Большинство активных украинофилов, известны именно сидением в тылу.
Ответ дляWill_Be...
Ви серйозно? Ви прочитали мої коментарі?
Ответ дляWill_Be...
От немає що сказати більше?