Садова гойдалка• 19 июля в 22:28
Приватні школи в Києві
Поділіться, будь ласка, відгуками про приватні школи в Києві, якими ви задоволені. Чи возите ви дітей у школу чи вона поруч з домом?
Все будет, но потом• 19 июля в 22:32
Возили через весь город. С началом войны- школа закрылась. В любом случае, это тяжело. Дети выезжают в 7, возвращаются в 20-21:00
Садова гойдалка
• 19 июля в 22:34
Ответ дляВсе будет, но потом
а чем вам именно эта школа понравилась так?
Я не представляю, как заставить ребенка на такой подвиг прям)
Здесь школа совсем рядом и той вой каждое утро.
Тундиринда• 19 июля в 22:34
Что вам это даст?
Оцените свою финансовую возможность и после этого ищите школу. Желательно - поближе к дому.
Хорошие школы - это от 700$.
Смотрите что бы школа была аккредитирована. А то многие себя сейчас позиционируют ’школами’, а потом оказывается, что дети все тестирования сдают в платных дистанционных школах.
Хорошие школы - это от 700$.
Садова гойдалка
• 19 июля в 22:38
Ответ дляТундиринда
Что вам это даст?
Хорошие школы - это от 700$.
меня не столько финансовая возможность беспокоит, сколько логистика.
Мы живем в центре, в пешей доступности лицей и гимназия. Других вариантов рядом нет.
Возить каждое утро проблематично, и не только потому что у нас нет личного водителя)
Интересует, как этот вопрос решали другие.
Виннипуховна• 19 июля в 22:39
Я не змогла знайти в Києві гарну приватну школу. У всіх є свої нюанси.
Садова гойдалка
• 19 июля в 22:40
Ответ дляВиннипуховна
тобто зупинились на державній?
Виннипуховна• 19 июля в 22:41
Ответ дляСадова гойдалка
тобто зупинились на державній?
Так, яка поруч з домом. Це дуже зручно для дитини і батьків. Але нам повезло тому що поряд школи з гарними рейтингами і можна було обрати.
Садова гойдалка
• 19 июля в 22:43
Ответ дляВиннипуховна
у нас теж поруч одна гарна школа, але там взагалі не дуже вимагають навчатись. Тобто вчишся - молодець, ні - ну як хочеш.
В цілому це і непогано, але коли син навчався в іншій, де був більш суворий підхід, де ставили оцінки, було простіше його контролювати, і він гарно вчився.
Садова гойдалка
• 19 июля в 22:44
в нашу школу також багато дітей привозять водії, але не дуже можу зрозуміти мотивацію батьків.
Виннипуховна• 19 июля в 22:46
Ответ дляСадова гойдалка
В нас сильний математичний клас, там не можна аби як. Але по досвіду наших друзів в приватних школах не дуже сфокусовані на успішності. В нас донька друзів відмінниця в приватній перейшла в державну і батьки прозріли, що треба шукати репетиторів і дотягувати хоча б до середнього рівня.
Тундиринда• 19 июля в 22:46
Ответ дляСадова гойдалка
В приличных школах есть школьные автобусу (обычно - микроавтобусы) Которые движутся с разных сторон города. Иногда ребенка надо вывозить к определенной точке (если место жительства далеко от стандартного маршрута). Но если место жительства в зоне маршрута - подъезжает к дому.
Школьный автобус моего сына выходил +100$/мес к оплате. Но это мы жили почти рядом со школой. Буквально 15-20 минут ехать.
Были люди, которым дешевле было нанимать автоняню. Это когда ребенка с утра забирает водитель возле дома (или с квартиры), а потом со школы забирает в определенное время и привозит домой.
Научительница• 19 июля в 22:47
Кей скул. Двое детей ходят с садика туда. Очень довольна. Живём рядом
Виннипуховна• 19 июля в 22:50
Ще питання комьюніті. Зазвичай в школах діти починають дружити, гуляти разом після школи. Я не дуже розумію як це працює в умовах щоденного тревелу до школи. Звичайно можна брати таксі в тд. Але в мене дитина зараз кожного дня годину йде додому бо з друзями то на качелі, то за піцею і тд.
Садова гойдалка
• 19 июля в 22:52
Ответ дляВиннипуховна
ну ось я теж цього б не хотіла. Все ж хотілось би, щоб отримував знання, які допоможуть вступити в нормальний ВУЗ.
Садова гойдалка
• 19 июля в 22:54
Ответ дляТундиринда
а в какой школе учится ваш ребенок?
Садова гойдалка
• 19 июля в 22:55
Ответ дляНаучительница
спасибо! загуглю)
вам повезло, что рядом с домом.
У нас пока нет рядом частных, у нас тут и гос не особо)
вам повезло, что рядом с домом.
Садова гойдалка
• 19 июля в 22:59
Ответ дляВиннипуховна
ось!! вы прям підсвітили мої найбільші сумніви.
Я навчалась в гімназії, в яку треба було 4-5 зупинок їхати громадським транспортом. Після уроків мої однокласники йшли в один бік, а я в протилежний. Мене це тоді дуже засмучувало. В старших класах це вже не було проблемою, але ми все рівно жили в межах одного району.
І ось тут я думаю, заради чого більш важливого його кудись возити. З нашого ЖК вранці тільки на центральну вулицю можна півгодини виїжджати( вулиці вузькі, всі їдуть на роботу.
Виннипуховна• 19 июля в 23:05
Ответ дляСадова гойдалка
Ми начальну школу возили в гімназію в центрі. Були тоді проблеми з вступом в школу в яку хотіли. Наче їхати 10 хвилин, але зимою треба машину розігріти, можуть бути аварії і непередбачувані затори. Плюс відсутність комунікації з однокласниками. Коли ми в 5 класі перейшли в гімназію біля дому всі видохнули і почали нормально жити, спати зранку, неспішно снідати і тд)
Садова гойдалка
• 19 июля в 23:10
Ответ дляВиннипуховна
мы в садочок також возили, але там ще діти самі не гуляють)
А тут школа, старший з 4 класу вже сам ходив, і це було суттєве полегшення. Але вранці хоч і складно, ще якось можна відвезти перед роботою. А вдень дуже проблематично.
Тундиринда• 20 июля в 00:47
Ответ дляСадова гойдалка
а в какой школе учится ваш ребенок?
Учился.
В Киевской международной. QSi. В Святошино находится (Святошинский переулок).
Но она работает по американскому стандарту. Преподавание на английском языке.
Сейчас даже не знаю работают ли они.
Садова гойдалка
• 20 июля в 09:06
Ответ дляТундиринда
Учился.
Сейчас даже не знаю работают ли они.
Спасибо! Святошино нам очень далеко(