GirlSuper• 19 июля 2024

Так, вангуємо.

Так , вангуємо.
Особа яка здійснила постріл у Фаріон :
1. Чоловік 20-25 років
2. Худорлявої статури (можливо і ні , тому що на фото не достовірно стрілець)
3. Слідкував за мішенню 2-3 тижні (теж не точно , якщо це не цей об’єкт , або ж він був чисто зв’язним для кілера)
4. Можливі мотиви : А. відома своєю радикальною проукраїнською позицією в питанням мови, останнім часом часто чіпляла цим питанням дуже відповідальні і боєздатні підрозділи. Б. Була також імпульсивною викладачкою (на мою думку версія зі студентом наймеш вірогідна (її були відчистили, лиш нещодавно поновили) В. Пані Ірина , як відомо жінка не бідна і за роки своєї викладацької і іншої діяльності могла мати бізнес / гроші і тд .
5. Отже , на мою скромну думку по всім фактам , які ми маємо на данний момент а саме : стрілок посеред білого дня робить постріл жінці (не випадковій персоні, тим паче, що на мою думку він саме чекав час коли вона буде самотня на вулиці) у скроню і тікає з місця подій. У найперші години , які є самими «гарячими» у пошуку такого роду замахів його не знаходять. Немає ні свідків , які б точно вказали цю людину , ні знаряддя скоєння замаху. Дуже схоже на сплановане замовне вбивство , з економічних міркувань.
Суб’єктивно.
Teonaa• 19 июля 2024
То є добре чи погано? Що іі того..
Не знаю таку.

Мимо_шла• 19 июля 2024
Я не думаю что у неё много денег, жила она не в очень богатой квартире
tarveldy• 19 июля 2024
Хз, думаю щось особисте
So_so• 19 июля 2024
Я думаю это СБУ
Стрекоза любви• 19 июля 2024
На мою думку, питання «україномовних» «російськомовних» взагалі останні півроку відійшло на 10 план. Навіть на Порадниці рідко такі теми зʼявлялися останнім часом.
В нас більше, війна, фронт, мобілізація, енергетика.
Якщо тут є російський слід, то вбачаю що це зроблено для того, щоб знову якось розбурхати тему «языка», бо вона вже протухла. Посіяти якийсь додатковий розбрат.
Другий мотив замаху - особистісний конфлікт з невідомих нам причин.
Veselka8• 19 июля 2024
’радикальною проукраїнською позицією’
Открыла ютуб канал Фарион - все видео против Зеленского и власти, закрыла видео.
Очень про-украинская позиция
Все кто против Зеленского уже не про-украинская позиция.
А про-рашкенская. Точка.
Lianaa_06• 19 июля 2024
Я не думаю, что это связано с ее проукраинской позицией и военными. Уверена на 100%.
По поводу студентов, не знаю, мне кажется, что тетка она жёсткая. Могла кому-то и мозг ложечкой вкушать.
Хоть она и личность известная, но больше так на язык, чем она там какими-то супер делами и поступками выделялась.
Отсюда у меня два варианта:
1) Что-то из личного, включая вариант студента.
2) Навести шумихи, что вот, как любят росию в Украине, что националистов убивают средь белого дня, нужно спасать! Или наоборот, вот какие гниды есть, такого любителя украинского языка и культуры убили.
Но лично я больше склоняюсь к личному.

Allemagne• 19 июля 2024
Фарион не всегда фильтровала свой базар, кому-то это не понравилось.
HelloKitty18• 19 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Хз, думаю щось особисте
А я думаю можливо військові замішані.
Вона дуже відверто висловлювалася про російськомовних військових , хз...
Люсильда.ua• 19 июля 2024
Ответ дляTeonaa
То є добре чи погано? Що іі того..
Не знаю таку.
А вона вже... того? Я про неї щось чула... Начебто вредна бабка.
Like-995b• 19 июля 2024
Считаю , что все националисты ( Фарион, Тягнибок) работали на рашу. За деньги раздувая ненависть ко всему русскоязычному. Чтобы картинку радикальную создать.
Lianaa_06• 19 июля 2024
Ответ дляAllemagne
Мы все периодически не фильтруем свой базар. И куча медийных личностей, но убивают или пытаются убить далеко не всех
автор GirlSuper • 19 июля 2024
Ответ дляLike-995b
А где Тягнибок 😅
uma• 19 июля 2024
Безуглой приготовиться 🤷‍♀️ Тоже стремная баба и сильно нервирует народ.
Like-995b• 19 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
А где Тягнибок 😅
Хз. Денег заработал
Lianaa_06• 19 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Про Тягнибока не скажите. Их партия воюет, есть батальон. Он на передке
автор GirlSuper • 19 июля 2024
Ответ дляuma
Та не …
😁
То дурочка
А вот Фарион с агрессией
Like-995b• 19 июля 2024
Ответ дляLianaa_06
Вся партия ?
@ альонка@• 19 июля 2024
Ответ дляAllemagne
Тут 99% не фільтрує, всіх стріляти чи що?
То 100%якийсь психопат

Allemagne• 19 июля 2024
Ответ дляLianaa_06
Значит до неё было легко дотянуться.
uma• 19 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
Та не …
😁
То дурочка
А вот Фарион с агрессией
Ну, дурочки тоже нервируют.
@ альонка@• 19 июля 2024
Ответ дляHelloKitty18
А я думаю можливо військові замішані.
Ага,військові будуть жінку вбивати, ми що рашисти?
Lianaa_06• 19 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Вся партия ?
Этого я не скажу, не знаю, но точно они воюют 100%
HelloKitty18• 19 июля 2024
Ответ для@ альонка@
Ага, розкажіть не всі військові то є котики, прикладів тому багато.
@ альонка@• 19 июля 2024
Ответ дляHelloKitty18
То значить психопат
Like-995b• 19 июля 2024
Ответ дляLianaa_06
Эти все радикалы и создали картинку, типа у нас тут хлеб не купить , если на русском сказать
Allemagne• 19 июля 2024
Ответ для@ альонка@
То 100%якийсь психопат
Да кому эти тутошние 99% нужны!
HelloKitty18• 19 июля 2024
Ответ для@ альонка@
То значить психопат
Можливо і психопат, можливо слід русні.
Lianaa_06• 19 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Не знаю, иногда я думаю, что Украине немножко радикализма как раз и не хватало.
Аноним Первый• 19 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Хз, думаю щось особисте
Ага, особисте. Та ні. В Україні купа рашистів, взяти хочаб гуру, кий на трьохсот тисячну аудиторію таких же рашистів, не перестає підбурювати і підюджувати проти Фаріон. Для тих тисяч дибілів, він авторитет і лідер думок. От потім такі його фанати напитані штучною ненавистю, і вбивають
Ось свіжі коменти від послідовників гури.