Я не Сірожа• 19 июля 2024
Ответ дляKristal2013
А будет тема о погибшем ребенке в Николаеве?
Там, до речі, теж бабуся померла.
І чоловік.
І ще 15 поранених, один дуже важкий.
Але кому це цікаво, от Фаріон ето да...
І чоловік.
І ще 15 поранених, один дуже важкий.
Але кому це цікаво, от Фаріон ето да...
_потужная_• 19 июля 2024
Ответ дляKristal2013
Нет, конечно. Как и о 20 трупах на Сальского после обстрела 8-го числа. Тогда только Охматдет обсуждали.
Wendy Rhoades• 19 июля 2024
Ответ дляKristal2013
мы співчуваємо всім загиблим в цій жахливій війні.
Ці теми створюють люди, щоб розділити з кимось свої почуття.
Я знала Ірину Фаріон, її радикальні погляди не розділяю, іноді її відверто заносило не туди, але мені дуже шкода, що так обірвалось її життя.