Lenochkabb• 19 июля 2024

Померла Фаріон

автор Lenochkabb • 19 июля 2024
Фаріон

allo4ka21• 19 июля 2024
Вона ваша бабуся?
Kristal2013• 19 июля 2024
А будет тема о погибшем ребенке в Николаеве?
Я не Сірожа• 19 июля 2024
Ответ дляKristal2013
Там, до речі, теж бабуся померла.
І чоловік.
І ще 15 поранених, один дуже важкий.
Але кому це цікаво, от Фаріон ето да...
Dumky• 19 июля 2024
Адміни, майте совість. Закрийте, будь ласка, такі теми. Біснуватись в організмі бажаючим можна й на кацапських ресурсах.
_потужная_• 19 июля 2024
Ответ дляKristal2013
Нет, конечно. Как и о 20 трупах на Сальского после обстрела 8-го числа. Тогда только Охматдет обсуждали.
Santa_n• 19 июля 2024
Ответ дляKristal2013
Буде, якщо ви створите

Dumky• 19 июля 2024
Ответ дляKristal2013
За це не платять. І з хворобою путіна в голові важкувато орієнтуватися зараз. Цей екстаз на довгий час затягнеться.
Хай би зробили є дину тему і всі охочі там забави вели на кістках
Wendy Rhoades• 19 июля 2024
Ответ дляKristal2013
мы співчуваємо всім загиблим в цій жахливій війні.
Ці теми створюють люди, щоб розділити з кимось свої почуття.
Я знала Ірину Фаріон, її радикальні погляди не розділяю, іноді її відверто заносило не туди, але мені дуже шкода, що так обірвалось її життя.
Teonaa• 19 июля 2024
Мля
Фаріон якась
Хто така
Ведуча?
ammakat• 20 июля 2024
Ответ дляTeonaa
Мля
Фаріон якась
Хто така
Ведуча?
Лучше вам не знать. Здоровее будете
Teonaa• 20 июля 2024
Ответ дляammakat
Лучше вам не знать. Здоровее будете
Ну то фіг із нею
Тю
50 тем