Стигла полуниця• 19 июля в 23:59
Сьогодні вбили нашу мову
Доль Чекомбана• 20 июля в 00:01
Переименуют Львов в Фарион
Ой, не чудите со смайлами это шутка
Ловлю капці• 20 июля в 00:01
Кошмар(( мені подобались її передачі про видатних українців...
Лукава Кішка• 20 июля в 00:01
Ответ дляТворческий типаж
Ребенка до глубины души жалко а её нет!!!!
какого ребенка?
Агент Пинкертона• 20 июля в 00:02
Не драматизируйте.
Не делайте себе идола.
К чему этот пафос?
Не делайте себе идола.
К чему этот пафос?
Tasya-Natusya• 20 июля в 00:02
Розумію, що ви спеціально вкидуєте. Наша мова буде жити як і жила вже багато років. Фаріон по-людські шкода, як і її сім´ю, але ця людина швидше за все свідомо працювала на російську пропаганду і створювала потрібну картинку для російського ТВ.
Стриптизерка• 20 июля в 00:02
Серйозно? В лиці Фаріон? Мені її шкода, бо обірвалося людське життя, але ніколи не асоціювала її з мовою. Бо несла вона відверту дурню, на мою думку
Агент Пинкертона• 20 июля в 00:02
Ответ дляTasya-Natusya
Щас ухожу• 20 июля в 00:03
Ответ дляЛукава Кішка
какого ребенка?
Ну каждому своего, у нас только своих любят, своим зирочку с неба достанут при этом пришибут если кто помешает.
Христя в тiстi• 20 июля в 00:03
С нее всё началось. Вся эта ненависть. Что посеяла, то и пожала. Столько на ней косвенных преступлений.
Застряла• 20 июля в 00:04
Ніхто ніколи нічого не зробить за нас. Ніхто не принесе мову в наші оселі за нас. Ніхто не знищить корупцію без нас.
Скільки можна чекати див від когось?
Реакція українців)) реальна. Всі сидять на дупі рівно і чекають, що прийде хтось і всіх спасе. Чи ракета по Раді прилетить.
Скільки можна чекати див від когось?
булоТАЙминуло• 20 июля в 00:05
Другую выучите-немецкую, польскую или где вы там патриотите
Майструю крила• 20 июля в 00:06
Боже, что за драма?
Прям мову убили? Всё? Нет больше языка украинского? Она была единственным носителем?