Сладкий лимончик• 20 июля 2024

Как забронировать на таблетках юа сразу большое количество лекарства?

Знакомая попросила купить лекарства но везде в аптеках в остатках 1-2 штук, в нужно 16шт сразу.
Смажена полуничка• 20 июля 2024
Ніяк

Летала_НаМетле• 20 июля 2024
Подзвонити в аптеку, аби замовили
Бензопирен• 20 июля 2024
бронировать где есть, потом ездить и забирать.... или сделать заказ, иногда привозят под заказ
Стопясят раз обсуждала• 20 июля 2024
На таблетках не знаю, а на сайте аптеки 911 заказывала несколько упаковок без наличия, привозят под заказ в конкретную аптеку через пару дней.
Доставучая• 20 июля 2024
Я не впевнена, але маю таку підозру, що під бронь через таблетки аптеки не дають можливість забронювати велику кількість, навіть якщо є в наявності. Колись замовляла препарат від тиску татові і були тільки 2 пластинки(в упаковці 3). Тато пішов забирати і йому витягають з цілої упаковки 2 пластинки. Він перепитався, чому так? Сказали, що так налаштували, щоб багато не можна було забронювати
Пузата Хата• 20 июля 2024
Ответ дляДоставучая
Через Таблетки можна замовити із знижкою, дешевше ніж в аптеці. Мабуть через це