Жізнь удалась.
’Заслуги перед атєчєством’ дозволяють все.
77 года рождения• 20 июля в 13:17
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Очікуємо весну 25року
svetla2201• 20 июля в 13:19
Ответ дляМимо_шла
Он же сказал, что у него командир хороший и отпускает на концерты)
а фамилия командира не на букву З случайно начинается?
Стрекоза любви• 20 июля в 13:21
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Можемо взяти найближче оточення Порошенко, його Топ менеджерів, дітей. Ну?
Веточка сакуры67• 20 июля в 13:25
Ответ дляСтрекоза любви
Вот именно. Это у нас в крови. Можно подумать, если бы мы были на их месте , то отправили бы на войну наших детей, братьев, друзей.
Стрекоза любви• 20 июля в 13:29
Ответ дляРеверанс
Куди Ви їх випішили взяти?Вони такі ж кріпаки влади,як і Ви.
І Зеленський чомусь не з росіянами воює,а з своєю армією і ЕС
«Взяти» в піхоту або на інші посади в ЗСУ? Бо якось у вас подвійні стандарти: на зелебобів бочку гнати, а про сивочолих тактовно забувати та мовчати😀
77 года рождения• 20 июля в 13:30
Ответ дляВеточка сакуры67
Мої самі пішли, у мами і у дружини, у сестри дозволу не питали
Ответ дляСтрекоза любви
При сивочолих були відкриті кордони,чоловіків не виловлювали на вулицях як злочинців і не відстрілювали на кордонах
Ответ дляСтрекоза любви
Я нагадаю,більше 100 депутатів ЕС загинули на цій війні.
Зелебобік жоден не постраждав.
Стрекоза любви• 20 июля в 13:35
Ответ дляВеточка сакуры67
В тому то й проблема. Ніхто не хоче воювати, бо війна це ризики, і для бідного, і для багатого. Але якби у нас було консолідоване суспільство, якби кожен розумів, що відповідальність лежить на тобі без різниці, від твоїх статків, є обовʼязок перед своєю країною, сімʼєю захистити існування нації. А так, як на початку дуже багатьом дали виїхати, зробити липову інвалідність і тд. І ця змога була не лише у багатих. 2-3 тисячі доларів знаходили в заначці і звичайні. Зараз час втратно, на жаль. Тому такі проблеми з мобілізацією.
Стрекоза любви• 20 июля в 13:38
Ответ дляРеверанс
Зелебобік жоден не постраждав.
Що за дурня? Є офіційний список. Немає там 100 депутатів від ЄС, не брешіть.
Стрекоза любви• 20 июля в 13:40
Ответ дляgnomik724
Ну так порох других не гонит на войну и не раздает воим друзьям гос награды
А Порох при владі?
Ответ дляСтрекоза любви
Вы серьезно? Какая нация, когда тебя не станет? Зачем тебе эта нация в могиле?
И 2-3 т прям обычные не находили, нет у людей таких заначку и знакомств.
Ответ дляСтрекоза любви
Зараз депутати від Слуги так же спокійно виїджають без перешуод і шлють нам палкі привіти з США
Стрекоза любви• 20 июля в 13:46
Ответ дляgnomik724
У нас з вами, вочевидь, різні погляди на самовизначення і самоідентифікацію.
Важко буде щось вам пояснити або довести.
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо ніхто не хоче воювати,то може і не воювати?
Стрекоза любви• 20 июля в 13:57
Ответ дляgnomik724
Ок, не спорю, вот только мертвым это все зачем? Можете ответить на этот простой вопрос?
Не намагайтесь маніпулювати такими питаннями. Коли ви їх зазначаєте, то навмисне робите акцент на тому, що всі гинуть.