Реверанс• 20 июля 2024

Дівчата, а хто з вас голосував за ермака? І де наш президент

Не український президент.
Не міністр ЗС,що він там робить?
Звідки такі повноваження?
автор Реверанс • 20 июля 2024
Конституційний Суд України дійшов висновку, що узурпація державної влади означає неконституційне або незаконне її захоплення органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, громадянами чи їх об’єднаннями тощо.

lilyD• 20 июля 2024
Тут і за Зеленського ніхто не голосував
Як виявилося
автор Реверанс • 20 июля 2024
Обіцяли зміни в керівництві країни. Обіцянку виконали.
GaleTTa• 20 июля 2024
Меня вообще аист ошибочно не в ту страну принёс 😂
автор Реверанс • 20 июля 2024
Ответ дляlilyD
Тут і за Зеленського ніхто не голосував
Як виявилося
Чого?
elenze66• 20 июля 2024
Ми теж це вдома і з друзями обговорювали. Це не нормально, в нормальній країні не має так бути. Я перебирала варіанти, яким чином він може керувати країною замість преза, і в голову приходить тільки один - зєлю посунуть, його зроблять головою ВР, якщо преза немає, то країною керує голова ВР. Сумно це все.
Bransoletka• 20 июля 2024
Сірий кардинал

Metelitsa• 20 июля 2024
Ответ дляBransoletka
Сірий кардинал
Не иакий він і сірий.
Кардинал носить страшну пом´яту піжаму оливкового кольору
Metelitsa• 20 июля 2024
Про зеленого кардинала то не я, то ВВС
Манула• 20 июля 2024
Ответ дляBransoletka
Сірий кардинал
Та зелений же, сірий вже не в тренді
mamarama• 20 июля 2024
Это наш будущий президент.
Inci• 20 июля 2024
Невідомо звідки взявся цей ’дєржатель ринків’ і всюди просувається, точно козир .