Королева Сарказма• 20 июля 2024
Питання про довідку від лікарів в перший клас
Якщо зробимо цю довідку в одному місті, а потім переїдемо, вона буде дійсною? Чи треба буде в нову школу знов проходити огляд?
Укр_жіночка• 20 июля 2024
В нашу довідку лікар написала номер школи, але якщо Ви подаєте заяви в кілька шкіл, то можна не вказувати номер і наробити копій. А оригінал віддасте, коли точно визначитеся.
Думаю, заново проходити не потрібно, нам навіть огляд лікарів, яких ми проходили впродовж року до отримання довідки, внесли автоматично. Але, може, в кожної школи ще свої якісь приколи
Королева Сарказма
• 20 июля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Дякую!
Запитаю тоді коли будемо проходити.
Міні-бікіні• 20 июля 2024
Яка різниця де ви її зробите, головне , щоб було номер школи вказано і місто
Королева Сарказма
• 20 июля 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Так якщо школу буде вказано, а ми переїдемо в інше місто, то значить вона не дійсна буде. За це і питаю
Міні-бікіні• 20 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Поясніть ситуацію, що не знаєте в яку школу підете, нехай не вказують номер школи тоді.Думаю вам підуть на зустріч
Королева Сарказма
• 20 июля 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Так і зроблю. Дякую! ❤️