20 июля в 17:46

Робот - пилесос в квартирі засранців. Чи приживеться?

Маємо старого бульдога - кожного дня слина на підлозі та рис розкиданий по всій квартирі (за станом здоров´я їсть не корма, а натуральну їжу).
Ніхто нічого за собою не прибирає. Якщо капає кава, яку несуть в кімнату, то ніхто не підітре. Іноді пісяє. Але то я вимокую однаразовими пелюшками, бо швабрам одразу буде капець.

Прибираю тільки я. Але мене реально це все задовбує. Після покупки посудомийки зрозуміла, що життя може бути кращим.

Яку б ви купили техніку щоб комфортно прибирати за такою собакою? Чи можна брати робот - пилесос? І чи є якісь девайси щоб комфортно мити підлогу? Може вже якісь мийки з´явилися?
Пургену мне 20 июля в 17:47
моющий пилесос
Рятівник Малібу 20 июля в 17:49
Прибирання роботом пилососом - це збир пилу і легке вологе прибирання. На підлозі не має бути дротів і мінімум перешкод (я багато чого підіймаю перед прибиранням). Вам таке підходить?
Мені з дитиною маленькою норм
Потребую апгрейду 20 июля в 17:51
Автор, ну Вы ж сами из деток принцев и принцесс вырастили. Думаете, робот восполнит педагогические пробелы в воспитании?
автор Спілий баклажан 20 июля в 17:51
Ответ дляРятівник Малібу
Мені з дитиною маленькою норм
Я переживаю за собачі слюні і розкиданий рис((( У нього все лишається на губах. І воно навіть на балконі у спальні на ковроліні.
автор Спілий баклажан 20 июля в 17:52
Ответ дляПотребую апгрейду
Діти маленькі, і ще фізично не можуть займатися прибиранням. .
Оскорбляю всячески 20 июля в 17:53
Ответ дляСпілий баклажан
а хто каву носить по кімнатах?
Потребую апгрейду 20 июля в 17:54
Ответ дляСпілий баклажан
Кофе могут пить, а убирать маленькие? Ок, вопросов нет)
Дама-мадама 20 июля в 17:56
В країньому випадку теж стане засранцем
автор Спілий баклажан 20 июля в 17:58
Ответ дляОскорбляю всячески
а хто каву носить по кімнатах?
Старенький дідусь, який живе з нами.
Угадайс 20 июля в 18:03
Робот - пилосмок то для попередньо прибраного приміщення і практично вільного від речей.
Мені така штука точно не підходить
Оскорбляю всячески 20 июля в 18:08
Ответ дляСпілий баклажан
Старенький дідусь, який живе з нами.
Зрозуміло, таке зразу витирати
parele 20 июля в 18:09
С роботом нужно все поднимать с пола.
И главное - если это робот не с самоочищающейся станцией, всю мочу он будет развозить по всему дому.
Фима Собак 20 июля в 18:11
В будь якому разі робот вам допоможе, купуйте. Але от наскільки грошей в вас на нього є - то найкращий і купуйте - можете з функцією миття - то і беріть. Вас стане значно легше жити. А дроти і зайве приберете з часом
Роздратована шкіра 20 июля в 18:18
Слюни и кофе сдюжит, тот что с вращающимися дисками. По рису и моче вопрос, рис может размазать.
Пацаааааааан 20 июля в 18:36
Я брала у подруги робот пылесос мне не зашел, т.к. пол должен быть полностью очищен, а у нас то игрушки, то еще что-то стоит/валяется.
Послушаю тему, может будут идеи...
Оскорбляю всячески 20 июля в 18:42
Ответ дляПацаааааааан
Послушаю тему, может будут идеи...
Ну в моєму розумінні нічого взагалі не має валятися, тому мені робот супер.
Щастя-здоровля 28 июля в 14:50
Ответ дляРоздратована шкіра
Підкажіть будь ласка, який це з ’крутящими’ дисками?
Роздратована шкіра 28 июля в 15:33
Ответ дляЩастя-здоровля
Прибираю щодня 25 августа в 00:01
Ответ дляparele
С роботом нужно все поднимать с пола.
На ютюб есть ролик, где пылесос какашки размазывает, жесть
Xlimit 29 августа в 11:31
Робот пылесос существенно помогает в уборке. Если вы не рассчитываете что пипи он тоже будет мыть, то берите. У нас со станцией. Раз в месяц я вытряхиваю одноразовый мешочек (не такой он уж и одноразовый). Есть станции без мешков и с ёмкостью для воды. Вообще к нему можно не прикасаться. Хотя в семье Рапунцелей все равно придется волосы с щёток срезать. А так он стоолько пыли собирает..такое впечатление, что ее кто-то туда подкидывает
Викасикрет 02 сентября в 12:39
Спочатку дуже подобався роботи, а тепер напряга: ми якісь нечупари, постійно щось на підлозі. Плюс штори -стільці двигати, бо мене оте об´їзжання не задовільняє. Дуже зручно, що можна увімкнути, коли навіть вдома нас немає. Але по факту ми не вмикаємо, бо треба прибрати, щось та засмокчує-намотує-затягує
Нехай щастить 16 сентября в 11:37
Ответ дляparele
С роботом нужно все поднимать с пола.
В мене ще не було робота пилосмока, але миючий був- важкучий зараза, діти ним не можуть мити, а шваброю аж бігом.
Але хіба ми піднімаємо все з полу перед миттям шваброю? Теж підіймаємо
Volnat 24 сентября в 09:49
Ответ дляСпілий баклажан
робот-пилосос це ваше спасіння!