Сижуревувшоке• 21 июля в 06:04
На ´Київському залізничному вокзалі є кімнати відпочинку, щоб перебути ніч´?
Прибуваю пізно ввечері пересадка на поїзд рано
Десь переночувати можна на вокзалі?
Місто не знаю, хостел з торбами не варіант і сидіти довго -то жесть (((((
Щось порадите,хто часто подорожує??????
Десь переночувати можна на вокзалі?
Щось порадите,хто часто подорожує??????
БЦАшка• 21 июля в 06:21
Не совсем понятно, какая комната отдыха вам нужна, если ни сидеть, ни лежать в хостеле не хотите. Если вы против хостела только в городе, то в самом здании вокзала он тоже есть
Сижуревувшоке
• 21 июля в 06:26
Ответ дляБЦАшка
Цікавить саме хостел на території вокзалу
Бо прибуваю 23,комендантська година,пересадка в 6-30,часу мало
Сижуревувшоке
• 21 июля в 07:03
Ответ дляСумка з негодою
Ви там зупинялися?
Я знаю ,як знайти на карті, хотіла почути реальні відгуки
Аннуитет• 21 июля в 07:09
Там є платний зал очікування, чекала там колись декілька годин, але у вас майже вся ніч, то краще кімната відпочинку (вони є в самому вокзалі).
Сижуревувшоке
• 21 июля в 07:11
Ответ дляАннуитет
Дуже дякую!🌺
Місячне Сяйво• 21 июля в 08:00
На 2 поверсі є, кімната з ліжками, можна на двох зняти кімнату. Здається матері і дитини називається
Говорю відверто• 21 июля в 09:13
Ответ дляСижуревувшоке
депутатский зал раньше 270 грн было ночь
МамОмужа• 21 июля в 12:58
Ответ дляСижуревувшоке
Ви там зупинялися?
Зупинялись в кімнатах відпочинку на вокзалі. На одну ніч норм. Єдине: навесні вони в тривогу зачинялись, не впускали людей. Вийти можна було.
Є платний зал очікування на вокзалі, з м´якими диванчиками. Але кімнати відпочинку як на мене зручніші.
Мать драконов• 21 июля в 14:39
Ответ дляСижуревувшоке
В Києві комендантська година з 00.00, якщо що. Можна встигнути в готель не на самому вокзалі
Сижуревувшоке
• 22 июля в 18:13
Ответ дляМамОмужа
А вночі можна заселитися,о першій ночі??не знаєте?
ЛижТолько• 19 августа в 20:54
Ответ дляСижуревувшоке
Ні
Сижуревувшоке
• 19 августа в 23:38
Ответ дляЛижТолько
Ні
Дякую за відповідь!!!
Я вже приїхала три тижні тому)
Заселитися можна було б,якби були місця
А оскільки дівчинка переді мною зайняла останнє вільне ліжко,я пішла в кімнати підвищеного комфорту,за 70 грн година ,зайняла шкіряний диван і чудово виспалася до 6 ранку
Я вже приїхала три тижні тому)
Заселитися можна було б,якби були місця
ЛижТолько• 19 августа в 23:56
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую за відповідь!!!
Я вже приїхала три тижні тому)
Заселитися можна було б,якби були місця
Я вже приїхала три тижні тому)
Заселитися можна було б,якби були місця
Гарно , що все так гарно склалося для вас))
І вибачте за дезінформацію