маска Ілона• 21 июля 2024
Підкажіть будь ласка як проїхати по Києву?))
Добрий ранок, треба від метро Академмістечко доїхати до ТЦ Ашан рівер гош"
Завжди мало• 21 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Це ще є такі темні люди
Людина може сумніватися, чи в гуглі актуальна інформація, це нормально.
Завжди мало• 21 июля 2024
Автор, скористайтеся сервісом євей, там актуальна інформація. На гуглі теж непогано, але євей краще.
Дюйм оф о4ка• 21 июля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ненормально знайти кідстаф у гуглі, вміти зареєструватись і тему написати, і не вміти знайти карти і побудувати маршрут.
А ви можете виправдодувати як завгодно)
Завжди мало• 21 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А ви можете виправдодувати як завгодно)
І вам хорошого дня!
Роза в вазі• 21 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А ви можете виправдодувати як завгодно)
Ненормально заходить в тему, где ты не можешь посоветовать, только чтоб слить свое хамство и невоспитанность.Вот тут точно нет оправданий.
ПлакалаВАвто• 21 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А ви можете виправдодувати як завгодно)
вот пользуюсь постоянно гугл картами.Но иногда такую фигню выдают,что только остается удивляться. Серьезно.По Киеву часто только процентов 50 вариантов.Поэтому да, спросить у местных бывает совсем не лишним.Я что знаю,всегда подсказываю,мне не трудно
Патриоточка• 21 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А ви можете виправдодувати як завгодно)
Полегшало?))
Невісточка ж• 21 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Метро Академ городок до метро Позняки , там маршрутка 475 прям под Ашан вас привезет , стоит сразу у метро .
Или маршрутка 250