Зоя Жорівна• 22 июля в 14:08
А чого я знов не худну? Збільшила кількість кроків з 7000 до 15000 шоденно
Щоденно протягом 2 тижнів ходила- находжувала...а вага на тому ж місці....
Харчування без змін і фанатазму, рухова активність збільшена вдвічі. Чого ж вага не зменшується?
ОбережнаЯ• 22 июля в 14:55
Ответ дляМая твая не панимать
Нет, почему же, ходить, но надеяться на похудение одной ходьбой глупо.
минус 300 ккал в день , чего это?
Дева Мария• 21 августа в 13:01
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну от, а я хожу 15 000 і не худну? От у мене і питання- чого ж?
От ходьбы не худеют !!!! )