...аяприкольная• 22 июля 2024

У кого мінявся вчитель перед першим класом?

Були перші збори у червні. Учителька сподобалася,вже були націлені на неї. Бо сучасна, харизматична, вік трішки за 30.
Закупили посібники і все. Ніяких ремонтів, шторів та іншого. Сказала, що вона це зовсім не вітає.
Але виявилося, що навчання буде ще й по суботах, без канікул і ще там певні моменти. Школа проблеми зі світлом ніяк вирішити не може.
Через знайомих дізналася, що вчителька вирішила звільнитися, бо ще десь працює і робота по суботах їй не підходить. І " взагалі" типу невідомо, що з цим світлом і тривогами. Далеко водити першачків в укриття і вона ментально не вивозить+ мала зарплата.
Ніби як в неї вже була розмова з директором, що вона звільниться., але її вмовили провести збори, бо вона ще діючий вчитель випускного 4 класу і це її обов´язок ну і сподівалися, що вона передумає.

Вона у групі ще нічого не писала і офіційно не казали, але знайома секретар зі школи мені сказала.
Рання пташка• 22 июля 2024
Так а яка проблема? Батьки вже звикли? Обирайте іншого вчителя та й все.

автор ...аяприкольная • 22 июля 2024
Ответ дляРання пташка
Що значить обирайте. Набір вже є. Дали розподілені по класам.
В тих інших класах значно старші вчителі
Баррикадница• 22 июля 2024
У вас уже хтось вчився у цієї вчительки, старша дитина? Чому так хочете саме до неї?З мого досвіду, все індивідуально. Вчителька може подобатись моїй знайомій, мені ні. Може подобатись мені, але дитині ні. Тому рано панікуєте)
Пугачиха• 22 июля 2024
Детский сад...
Печальки.нет• 22 июля 2024
Ну а что вы сделаете в этой ситуации? будете умолять учителя остаться - нет? Купите всей школой генератор - нет. Просто довольствуйтесь тем что будет, а иначе как?
Розбещена цяточка• 22 июля 2024
Выдыхайте. Сейчас в школах очень большая текучка, они у вас ещё раз 10 поменяются.
У нас в одном классе за год сменилось 4 учителя
любименькая• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Дадуть вам ту, яка прийде влаштовуватися на роботу

Розбещена цяточка• 22 июля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Купить генератор мало, нужно к нему ещё и топливо покупать
Svitlo_• 22 июля 2024
Офіційно вона у відпустці - тому нічого і не скаже. Після 10 серпня скаже. Бо у житті все може змінитись.
автор ...аяприкольная • 22 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Знайомі.

Страшно, що нового не знайдуть. Місто мале. До школи не дуже охоче йдуть. Інші вчителі набагато старші, та ще й з запросами. Там вже ремонти роблять ітд.
Печальки.нет• 22 июля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ну это сама собой, я имела ввиду что этого в любом случае родители не будут делать.
Svitlo_• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Знайомі.

Знайдуть. Без вчителя не лишитесь.
автор ...аяприкольная • 22 июля 2024
Ответ длялюбименькая
Страшно,що не прийде. У минулому році вчителька виїхала, так на її місце нікого не взяли.
Svitlo_• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
і що дітей ніхто не вчив?
автор ...аяприкольная • 22 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
і що дітей ніхто не вчив?
Розформували клас.
Розбещена цяточка• 22 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
Знайдуть. Без вчителя не лишитесь.
Не факт, у нас пару месяцев один класс вела библиотекарь, ну как вела, присматривала. Что-то читали, что-то рисовали, такое.
Физику ведёт физрук, он тоже на Ф, и никого не смущает, что он окончил 9 классов +училище и по физике было 5 из 12ти. Это город 250тыс
Кусюче сонечко• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Куди йти? Я прийду...
Жартую, звичайно, бо я не в малому місті.
Але от в нас зараз таке становище: із-за реформи багато вчителів-початківців після 15 серпня можуть залишитися без роботи(((
От і я сиджу, чекаю, чи буду з роботою 😴
Колишня муза• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
В чому у вас проблема?))
автор ...аяприкольная • 22 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Куди йти? Я прийду...
А чому саме? І що буде 15 серпня?

Пугачиха• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Розформували клас.
Ну и что? А, знаю - в дитинки будет стрес))) Учите ребенка быть стрессоустойчивым, знать и отстаивать свои права - это гораздо полезнее, чем привязываться к учителям. Их еще будет хренова туча.
автор ...аяприкольная • 22 июля 2024
Ответ дляПугачиха
При чому тут це. Навіть з практичної точки зору. Молода швидше опанує дистанційну, якщо потрібно буде.
І швидше збере і переведе через дорогу в укриття
ДелиВерка• 22 июля 2024
Ото проблема, жесть
автор ...аяприкольная • 22 июля 2024
Ответ дляДелиВерка
Ото проблема, жесть
Якщо вас не стосується це питання, ідіть в інші теми.
Яку користь ви написали?
Кусюче сонечко• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
А чому саме? І що буде 15 серпня?
Тому що йде реорганізація. З ліцеїв прибирають початкову школу.
Багато дітей виїхало. На ’нову’ вчительку йти не дуже хочуть.
От такий коктейль.
І на додачу, наші чінуші не дуже хочуть дотримуватися нового положення про кількість дітей у 1-му класі. Їм подавай 30 учнів, хоч самій народжуй одразу 6-7- річок.
Svitlo_• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Розформували клас.
В школі не так просто розформувати клас. Видно там не вистачало дітей. Ще поки був вчитель - тримали. А на новий навчальний рік - розформували
Кусюче сонечко• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
А чому саме? І що буде 15 серпня?
Закінчується відпустка. Треба виходити на роботу, якої немає.
Щоправда, можливо, в когось цей момент настане ближче до 1 вересня. Але ж настане(((
Svitlo_• 22 июля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
фізику - скоро і будуть вчити вчителі фізкультури.
ДелиВерка• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Яку користь ви написали?
У сына за год обучения поменялось 4 учителя, 1 класс. Последние 2 месяца вообще директор была классным, каждый раз из этого делать трагедию, яжемамки во всей красе, а потом удивляются, почему молодые учителя тикают из этой работы
Svitlo_• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Не факт, що молода скоріше опанує дистанційку і швидко відведе в укриття.
Пугачиха• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Вы только проснулись? Дистанционное 4 год, все уже опанували, кому надо было. По поводу быстрых сборов - у вас молодость против опыта, это неравноценное сравнение совершенно. У сына с 5 класса была КР гораздо моложе, чем в началке - абсолютно равнодушная дура, взявшая класс только из-за зп.