Снежнакомка• 23 июля в 18:23
Чи потрібна українська школа, якщо не повертатись?
До цього навчались на екстерні в онлайн школі. Тепер думаю чи варто тратити гроші. Навчання там для галочки. Часу реально вчити мову, історію в дитини немає. Здає лиш би здати.
Чи дає щось наш атестат потім закордоном? Швидше за все повертатись не будемо, але і поки не маємо документів нормальних.
Хто як вирішує питання школи? Коли закордоном уже більше 2 років.
Света С Приветом• 23 июля в 18:25
Не потрібна, старша дитина закінчила онлайн 9 клас, щоб вже не кидати посеред року і забрали документи, менша - взагалі ніколи в українській не вчилася
Їжак в панчохах• 23 июля в 18:26
Перевестись на домашнее и сдавать задания если ребенок ближе к старшей школе. Если 7 класс и ниже, то я бы ребенка не мучала, если собираетесь оставаться
Снежнакомка
• 23 июля в 18:28
Ответ дляЇжак в панчохах
Це те саме, що й онлайн школа. Тільки більш проблемніше. Ну, хіба що може безкоштовно. Але як на нього тепер перейти після онлайн - хз.
Снежнакомка
• 23 июля в 18:28
Ответ дляСвета С Приветом
А може можна потім зарахувати якось укр мову?
МаксХмара• 23 июля в 18:28
Ответ дляЇжак в панчохах
Що дасть закінчений 9й клас?
Гостро стоїть це питання. Старший два роки тягнув 7й і 8й. Це не навчання. Зараз залишився 9й, але я не розумію нащо.
Менший перейшов у 7й клас. Тут взагалі питання для чого це все
Света С Приветом• 23 июля в 18:29
Ответ дляСнежнакомка
Для чого?
Щось не спиться• 23 июля в 18:30
Навіть якщо ви повернетесь, дитина ж навчається. Яка різниця у якій країні.
А якщо повертатися не збираєтесь, то навіщо вам взагалі цей головний біль.
Несу добро людям• 23 июля в 18:30
Для чего? Мне вообще непонятно это обучение и издевательство над детьми. В итоге знаний 0, уроки делают родители, у всей семьи вытрепаны нервы.
МаксХмара• 23 июля в 18:31
Ответ дляСнежнакомка
Так, предмети перезараховуються. Відсутні доздаються - мова, література, історія. У випадку повернення проблем менше. Але ж те повернення ой примарне вже
Щось не спиться• 23 июля в 18:31
Ответ дляСнежнакомка
Куди зарахувати і для чого?
Снежнакомка
• 23 июля в 18:32
Ответ дляСвета С Приветом
Для чого?
Щоб більше кредитів набрати. Тут це як іноземна буде
Витворунка• 23 июля в 18:32
Ответ дляНесу добро людям
Если старшие классы, то возможно выгоднее получить наш аттестат, а там сосредоточиться на изучении языка, и поступать потом с укр аттестатом
Света С Приветом• 23 июля в 18:33
Ответ дляСнежнакомка
Ви впевнені, що українська підходить як додаткова іноземна? В нашій країні, наприклад, лише російську можна вибрати
Джем Шакіри• 23 июля в 18:33
Автор укр школу дотягивайте обязательно.
Потом с аттестатом о среднем поступаете сразу в вуз минуя лицеи и техникумы ( это экономит 4-5 лет нервных клеток).
Жена аллигатора• 23 июля в 18:34
если вы вернётесь в Украину, вас все равно возьмут по прописке.
Тянуть две школы - нереально тяжело, по себе знаю
МаксХмара• 23 июля в 18:36
Ответ дляДжем Шакіри
Питання в тому, що той атестат отримати - той ще квест. У знайомої син закінчив школу, а атестат не дають, лише через постановку на облік
Майструю крила• 23 июля в 18:37
Сейчас меня забросают тапками, но я вообще не понимаю смысл двух школ.
Если наши беженцы уехали, но планируют вернуться - сделайте для них дистанционную украинскую школу, пусть учатся.
Если люди не планируют возвращаться - пусть ходят в школу той страны, где они живут на данный момент.
Зачем мучать детей? Чтобы что?
Зачем ребенку к примеру немецкая школа, если он через год вернётся в Украину?
Я понимаю что пособия.
Но зачем так делать?
Зачем мучать детей? Чтобы что?
Я понимаю что пособия.
Но зачем так делать?
Майструю крила• 23 июля в 18:38
Ответ дляМаксХмара
На какой облік?
Водійка хімарса• 23 июля в 18:39
Ответ дляМайструю крила
На какой облік?
Війсковий…, лише після видачі приписного.. у вам напевно дівчинка..
Майструю крила• 23 июля в 18:40
Ответ дляВодійка хімарса
Капец((((
Это после 9 класса тоже нужно становиться уже на учёт?
Їжак в панчохах• 23 июля в 18:40
Ответ дляМаксХмара
Що дасть закінчений 9й клас?
можно поступать по укр диплому, у меня у друзей дети оценки в той стране на вуз не вытягивают, но язык подтянули и будут поступать по укр оценкам
Майструю крила• 23 июля в 18:41
Ответ дляМаксХмара
Що дасть закінчений 9й клас?
Я Вас понимаю((( бедные дети....
Їжак в панчохах• 23 июля в 18:41
Ответ дляСнежнакомка
Вы же писали и про деньги, это бесплатный вариант. Я бы держала план б, но если уверены, что укр диплом не нужен, забирайте документы
VitalinkaGL• 23 июля в 18:42
Бросили год назад.Сын был в 7м классе.
Дочка так и не пошла в укр.школу,ей 7,учится только в английской.
Сын уже выбирает колледж здесь.
Возвращаться не будем.
Сын уже выбирает колледж здесь.
Возвращаться не будем.
Майструю крила• 23 июля в 18:42
Ответ дляVitalinkaGL
Бросили год назад.Сын был в 7м классе.
Сын уже выбирает колледж здесь.
Возвращаться не будем.
Сын уже выбирает колледж здесь.
Возвращаться не будем.
Вам в украинской школе просто так разрешили бросить?
Я конечно в шоке со всей этой системы(((
ЛолитаНеРазлита• 23 июля в 18:43
Ответ дляСнежнакомка
Автор,если Вам один украинский нужен,то пусть и учит его сам,а литературу просто читает.Единственное,учебники нормальные нужны.А то у нас в одном $ по 4 темы и правила для учителей,а не учеников(т.е. ни хрена не понятно,все свалено в кучу)
МаксХмара• 23 июля в 18:44
Ответ дляМайструю крила
Зачем мучать детей? Чтобы что?
Я понимаю что пособия.
Но зачем так делать?
Зачем мучать детей? Чтобы что?
Я понимаю что пособия.
Но зачем так делать?
Мене зараз теж закидають, але я вже дещо прийняла цю ситуацію. В нашому регіоні школа лише онлайн в другій половині дня. Але моїх дітей просто тупо виперли в іншу школу, де та ж дистанційка в першій половині і можливим залишається лише самостійне опрацювання. Я благала дати можливість відвідувати зум з власними класами, чути вчителя, чути мову. Ні. Категорично. Чому так - просто не розумію. Сказали, що з закордонниками працювати не мають можливості. Але як так? Всі діти всеодно щоденно в зумі в другій половині дня. Нашій державі ці діти цікаві лише тоді, коли треба повертати ’борг’.
Снежнакомка
• 23 июля в 18:44
Ответ дляМайструю крила
А чому ні? Вони не мають що запропонувати. Мені сказали - просто відправлять доки новою поштою:)
Снежнакомка
• 23 июля в 18:46
Ответ дляЇжак в панчохах
До поступлення ще років 5. Тому і думаю чи воно взагалі потрібне. Поки оцінки хороші, мову схопила швидко.