Заюшка_хозяюшка• 24 июля в 12:04
Кто нанимал няню для ребёнка, как её искали?
Через агентство или по рекомендации знакомых?
Леди Г• 24 июля в 12:06
через агенство. у них списки, рекомендации. я озвучила запрос, они подобоали несколько свободных кандидатов, с каюой из них ребенок провел день в моем присутсьвии. день оплатила. оставила самуюлучшую
Хома з пастою• 24 июля в 12:31
По знайомих шукала. Мені будо спокійніше мати рекомендацію від людей, яких знаю і яким довіряю.
Коханозадовільна• 24 июля в 12:37
Скильки коштує няня в годину? І якщо треба кормити дитину, вона це за окрему плату робить? І в обід, коли дитина дома спить, няня ж звісно з нею. Це треба ще відеонагляд ставити….
Байрактарочка• 24 июля в 12:38
на фейсбуці в групі знайшла няню. плюс в тому що можна подивитись профіль/фото/що людина писала в цій групі (часто можна відсіяти неадекватних вже на етапі пошуку).
Байрактарочка• 24 июля в 12:40
Ответ дляКоханозадовільна
базовий догляд за дитиною (прогулянки, ігри, купання, годування, вкладання спати, прибрати іграшки) входять в оплату.
за потреби і домовленості няня може готувати їжу. але частіше за все годують тим що мама приготувала. все залежить від няні і ваших потреб.
нашу няню просила скласти випрані дитячі речі в шафу. а так поки дитина спала - няня відпочивала і дивилась за дитиною в камеру